Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Létezik olyan plasztikai...

Létezik olyan plasztikai műtét ami vékonyítja a vádlit? (Izmos, egyáltalán nem zsíros. )

Figyelt kérdés
2011. máj. 21. 22:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

nekem sajnos túl vékony a vádlim,combom,szóval majdnem kb egy vastag,picit vastagabb a combom és eléggé zavar.

Hiába eszek sok sok fehérjét,turmixot,guggolgatok,sosincs eredmény és feladom:(

2011. máj. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 no123 válasza:
Jaj ne viccelj már! :) Privát vélemény, de szerintem egy kidolgozott láb nagyon sexy tud lenni egy lányon. Az, hogy a térdednél vastagabb teljesen normális, természetes és gondolom, szép is. Az, hogy a modellek a csoffadt kis testüket ótvar kórókon támasztják a divatmagazinokban, ne befolyásoljon. Egy sportos lány igenis szebb, mint egy gebe. Amúgy, ha tényleg nagyon zavar, akkor pihentesd egy kicsit a sportot, ülj a gép előtt többet :), vagy, ha megteheted, eddz szelektálva - kihagyva a lábad egy ideig -. Én is megyek össze, ha nem edzek :p a Te vádlid is fog.
2011. máj. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 alfonz64 válasza:
47%
Hát ezt nem nagyon értem, azért vesznek fel a nők magassarkút hogy a vádlijukat kihangsúlyozzak, kiemeljék meg szimmetrikusabbnak látszódjon. Mondjuk inkább azt tartom gusztustalanak mikor a vádli belső része tök egyenes, és nem formás. Ez a sport teljes hiányát jelenti, és csak mutogatják a csajok a piszkafa lábaikat.
2011. máj. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Jaj, ne mááár :( Tökéletes ember nincs! Van, akinek kicsik a mellei- vagy éppen túl nagyon, van akinek az arcával van baja, neked a vádliddal. Tudod te, mennyien cserélnének veled? A tükör, amelybe nézel, olyan, amilyennek látni szeretnéd magad. Ne legyen önértéklési zavarod.
2011. máj. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Én teljesen átérzem a kérdező helyzetét. Szép a formás vádli (ezzel egyetértek), de igenis van olyan, hogy túl vastag vagy túl izmos és összhatásban nem passzol a többi testrészhez.

Nekem is nagyon vastag a vádlim, mivel könnyen izmosodom nő létemre és évekig intenzívem sportoltam. Számomra az a legbosszantóbb, hogy télen nem jön rám a csizmák 90%-a a vádlim miatt...


A kérdésedre válaszolva én anno nem találtam egy orvos honlapján sem a vádlikisebbítő műtétet feltüntetve, mint szolgáltatást, de szerintem érdemes személyesen konzultálni orvossal. Ma már semmi sem lehetetlen.

2011. jún. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat!
2011. jún. 5. 14:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!