Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Hogyan? Miből? Csak én nem értem?

Hogyan? Miből? Csak én nem értem?

Figyelt kérdés

Egyre többen plasztikáztatják magukat (most nem hírességekre gondolok, hanem hétköznapi emberekre), mell-, arc-, fenékplasztika, zsírleszívás, stb...

Ha tényleg olyan sz*rok az átlag életkörülmények, mint azt a statisztikák mutatják (tv, stb, alapján), és egy csomóan munkanélküliek, akkor hogy van erre mégis annyi embernek pénze?

Honnan?

(Lehet, hogy hülye kérdés, de nem lenézést, lehúzást, hanem normális, őszinte válaszokat szeretnék...)


2011. ápr. 19. 15:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszolónak.

Nekem orrmütétem volt. Neked milyen mütéted lesz? Lehet sokan nem értik meg, vagy nem tudják elképzelni, de én soha nem szerettem az orromat, pedig többen mondták, hogy nincs vele különösebben baj, én mégis sokkal jobban érzem azóta magam. Most is belevágnék. 24/L

2011. ápr. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

orrműtétem lesz

a tiéd mennyibe került?

2011. ápr. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
300.000 ft. volt Debrecenben. Altatásban csinálták.
2011. ápr. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Szerintem mindenki úgy fogadja el magát ahogy született.

A Born this way című számot ajánlanám :)

2011. máj. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!