Mit gondoltok errol?

Figyelt kérdés

Rajtam nincsen semmilyen plasztikai vagy esztetikai beavatkozas. Sem muszempilla. Egyedul gel lakk van a kezeimen, idonkent hosszabb kocka, de akkor is francia, nude szinek, mert ezeket imadom!


Kezdem magam kellemetlenul, es eskuszom rondanak latni, hogy Threads-en, Instan is, sajnos szerintem a magyar nok, de lassan kislanyok is, szet vannak mutve. Ki sem latnak a szempillajuk alol, a segguket sem tudom, hogy torli ki nemelyik. Agyon vannak szolizva es sorolhatnam. Nekem a "fiatal" korom ellenere (29) megjelentek mar a homlok mimikai rancaim, a szemem alatti terulet is rancosodik, de fosok arcfeltoltesre menni. Ezeknek meg mindnek, rancmentes, tokeletes boruk van. A mu mellekrol ne is beszeljunk...


Hogyan tudnam visszahozni az onbizalmam?

Es a ferfiak miert nem veszik eszre a termeszetes lanyokat?:)


szept. 24. 22:16
 1/4 A kérdező kommentje:
A mufogakat kihagytam. Nemelyiknek elotte gyonyoruek voltak, aztan lecsiszoltatjak es megcsinaltatjak a legtermeszetellenesebb feher fogakat a vilagon. Mieeert???
szept. 24. 22:19
 2/4 anonim ***** válasza:
66%
Azoknak akiknek ilyen bavatásuk van, azok betegek. Azt hiszik minden fiú, férfi csak a külsőt nézi, (elég sokan) na meg a pénz hohoooo. gusztustalanok az ilyen emberek.
szept. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%
Közösségi média kerülése az első lépés ha újra önbizalmat akarsz és normális testképet. Egyébként el vagy tévedve. Sok férfi szereti a természetesebb egyszerűbb nőket. Egyébként a kisebb mellméret is sokaknak vonzóbb mint egy kosárlabda.
szept. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért azt se felejtsük el, hogy sok a filter, retus ezeken a képeken. Eleve olyanok a fények, beállás, minden. Erre meg jön rá pluszba a szerkesztés. Képeknek én már egyáltalán nem hiszek, főleg mióta bejött az AI. Már a valós képeket sem hiszem el kb.
szept. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!