Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Megéri ezért müttetni magam?

Megéri ezért müttetni magam?

Figyelt kérdés
Van 2 műtét a hasamon. Az egyik legalább 20 cm nagy, az egész hasamon függőlegesen plusz még egy vakbél műtét. Az utóbbival nem lenne bajom, csak az első 10 évesen lett. (Most vagyok 20) és ugyebár, hogy nőttem, híztam és fogytam az idők során csúnya lett a heg. Gondolkozok, hogy jó lenne újra kés alá feküdni, hátha szebbé tudnák tenni, olyan csúnya így. Volt valaki hasonló műtéten atesve itt? (Mármint bőrkorrigáción, vagy hogy hívják)
szept. 19. 20:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha téged nagyon zavar akkor érdemes lehet.De ha nem akkor minek?
szept. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem műtettném magam ilyen miatt.

Tele van a hasam műtéti hegekkel.

Ez legyen a legnagyobb bajod egész életedben.

szept. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Zavar eléggé, hogy így nézek ki. Meg strandon nem merek felvenni egy rendes fürdőruhát. Meg hát nő vagyok, így a haspólók is ki vannak zárva.
szept. 19. 21:00
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

2-es válaszoló vagyok: én is nő vagyok, simán felveszem a haspólót.

Semmivel nem vagyok rosszabb másoknál, ahogy te sem.

Minden műtét kockázatos, és lehet, hogy nem is sikerül úgy, mint várnád.

szept. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm 4es.

És még annyi, vajon gyerekvállaláskor valami komplikáció képhet e fel a műtét miatt? (Elszakad, hasonlo)

szept. 19. 21:08
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezt sebész és nőgyógyász tudja megmondani.

Nem szültem, ebben nincs tapasztalatom.

szept. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Ha gyerekvállalás van szóban, előtte mindenképp megmütetném...


Egyébként ha nem zavar akkor, akkor ne feküdj kés alá, de nyilván zavar, hisz azért írtad ki a kérdésed.

szept. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ezt egy sebésszel, plasztikai sebésszel kellene megbeszélned. Lehet, hogy bőrátültetéssel megoldható.


Nekem a combomról "gyalultak le" egy vékony bőrréteget, ez került beültetésre.

szept. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!