Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mellnagyobbító műtét fájdalom?

Mellnagyobbító műtét fájdalom?

Figyelt kérdés
Mennyire fáj egy mellnagyobbító műtét? Tapasztalatokra lennék kíváncsi, ki hogyan élte meg és hogyan épült fel utána.
aug. 16. 23:03
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Ha kényes vagy, inkább törődj bele hogy akkora amekkora jutott!
aug. 17. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, fájdalmas, két ismerősömnek is van, sokat panaszkodtak a gyógyulásig. Hónapokig is eltart a felépülés és nem kellemes.
aug. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Izomláz szerű fájdalomtól felfelé terjed a fájdalom amivel ez jár. Nyilván az első 1-2 hét a rosszabb, utána enyhül.
aug. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
1 köszi. Nem vagyok kényes, csak hallottam olyat is, hogy a szülésnél fájdalmasabb. Abban volt kétszer is részem es annál fájdalmasabb dolgot nem nagyon tudok elképzelni, de ahogy látom egy műtét ellenessel van dolgom.
aug. 17. 17:42
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem vagyok műtétellenes. Ha csak annyi hogy kicsi és féloldalas akkor nem kéne hozzányúlni. De ha már eleve kelet-nyugat tájolású volt és szoptatás után extrán lefittyedt és lelapult akkor indokolt megcsinálni.


Lehet sokkal jobb is mint valaha volt. Csak ne menj el a falig! Ja, és előtte fogyj le legalább 24 BMI-re

aug. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%

Felebredeskor nagxon feldobott voltam.

Amugy meg siman birtam fajdslomcsillapito nelkul. Vagj bele.

aug. 18. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Anna Nicole Smith (amerikai sztiptíztáncosnő, Playboy modell és trash királynő) nem bírt magával és hatalmas dinnyemelleket csináltatott alig 21 évesen... aztán rászokott a fájdalomcsillapítókra, mert olyan erős fájdalmai lettek.
aug. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
5-ös nem sok női mellet láttam, de amiket láttam közel sincsenek az én undorító melleimhez.. szó szerint az egyik keletre a másik nyugatra néz, mintha a melleim a hónaljamból jönnének. Sosem volt feszes, de két szoptatás után még rosszabb..
szept. 5. 20:27

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!