Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Igazából a kategóriával...

Igazából a kategóriával gondban vagyok de akinek van kiskutyája és egy szobás garzonban lakik emeleten az hogyan oldhat meg egy plasztikai műtétet? Mellfelvarrás amúgy.

Figyelt kérdés
Köszönöm az értelmes válaszokat.

júl. 17. 14:33
1 2
 1/11 Noren1989 ***** válasza:
83%
A gizsgugya elmegy nyaralni egy kutyàs ismerőshöz.
júl. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi köze a kettőnek egymáshoz? Mármint a kutyának és a mellfelvarrásnak?
júl. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2- hogy pl nem lehet emelni, meg a kezet felemelni meg ilyesmi
júl. 17. 19:41
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Miért kell egy kutyához felemelni a kezed, meg emelni, amikor kb. talajszintben van?
júl. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Kezdődik. :-) Tippekre lettem volna kíváncsi, hogy kinek hogy sikerült vagy a saját műtéte után milyen tapasztalata van. A műtét közel egy éve tervezett az időpont közeleg. Mindeközben befogadtam egy utcán talált kiskutyust, chip nem volt benne, gazdi nem jelentjezik, pedig hirdettem, sok helyen. Úgy döntöttem megtartom, hozzám nőtt. Gondolom Kedves Kötekedő Válaszoló nem volt még kiskutyás, nagy mozgás és figyelem igényük van, sokat kell vele foglalkozni, tudom hogy felnőttként is de talán akkor könnyebb lesz. Másodikon lakom próbálom tanítani lépcsőzni de nehezen megy még, remélem szeptemberig meglesz. Ettől még kell hozzá hajolgatni, mozgékonysága miatt egy póráz és nyakörv vagy hám feladása sem feltétlen olyan egyszerű és egyelőre elképzelhetetlennek tartom hogy hogyan fogom tudni mindezt a műtét után megtenni. Sokszor kell megemelni lásd sétahoz vagy akár láb mosás miatt séta után. Játszom vele, labdázunk például satöbbi. Én nem véletlenül tettem fel ezt a kérdést de amúgy ez tényleg elképesztő magyar mentalitás hogy ha segíteni nem tudok akkor beszólok meg belerúgok a másikba, soha nem fogom megérteni.

Első, köszönöm én is gondoltam rá, de nem tudom hogy a lábadozási idő mennyire lesz hosszadalmas és én szeretném ha minél hamarabb velem lenne. Ha esetleg szintén zenész voltál vagy volt ilyen jellegű műtéted és van pár tipp hogy mikre kell figyelni azt nagyon szépen megköszönöm!

júl. 18. 08:47
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

#5

Milyen tippekre? Volt már a családban egyszerre kutya (és macska) meg műtét, tényleg nem értem a problémát. Ne emeld a kutyát és kész, ez a tapasztalat.

Ha még neveletlen és rángat, akkor valakit megkérsz hogy sétáltassa amíg lábadozol, de ez elég nyilvánvaló.

Senki nem volt bunkó veled, csak elég egyértelmű az egész.

júl. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
55%

Továbbra sem értem. Ez csak egy sereg kognitív disszonancia, amit leírtál. Nem érvek.

Ja és 30 éve vannak kutyáim. Egyszer sem emlékszem, hogy a levegőben lettek volna felemelve.

júl. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én értem mire gondolsz, bár választ nem tudok. Facebookon van egy csoport, plasztika esztétika, ott csak nők vannak, zér csoport, nem látják az ismerőseid h oda írogatsz (név nélkül is lehet)


Nekem felvarrás és kisebbítés volt, az elsö hetekben tilos felemelni a kart, 2 kgnál többet emelni. Az orvosom konkrétan ugy fogalmazott, h nem huzhatom fel a redőnyt, és seprűt sem vehetek a kezembe, se porszivot, ezekhez mint a kéz kellene, de tilos!

júl. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó már csak azért is mert írtad hogy miket nem tudtál csinálni. Megkeresem a csoportot!
júl. 20. 14:58
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Első két hétben mindenképp szerezz segítséget, mindenhez. Ne emelj, mert kénytelen leszel korrekciós műtétre menni később. Nem tudom hány kilós a kutyus, de max 4 kiló oké 6 hétig.
aug. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!