Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Plasztikai műtétek Indiában?

Plasztikai műtétek Indiában?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


21 éves lány vagyok és szeretném az arcomat lányosítani, mert túl férfias és ronda. Továbbá, tervezek ''test nőiesítő'' beavatkozást ,mert semmi alakom és a vállaim szélesek és a mellkasom nagy. Ez a beavatkozás azt foglalja magába, hogy az álbordákat eltávolítják, a kulcscsontokat rövidítik, a medencecsontra tesznek implantátumot és zsírt injektálnak a csípőbe.


Meg szeretnék mell és fenék megnagyobbítást, mert lapos a mellkasam és a fenekem is, ami biztosan a soványságomnak tudható be, de annyira nem szeretnék hízni. (Persze BBL-re kell, máskülönben nem lesz honnan szedjenek zsírt.) Nem akarok gigantikus feneket sem melleket, csak hogy legyen rajtam valami, mert tökre szégyenlem, hogy ilyen elcseszett vagyok és ez a szégyen gátol egysmásban.


Az álomszakmám eltanulását ideiglenesen feladtam, hogy 26 éves koromig dolgozzam, hogy legyen meg addigra a pénzem az összes fent említett beavatkozásra. 26 évesen kezdem majd kitanulni az álomszakmám.


Sajna, Európában és Észak Amerikában nagyon drágák az ilyenek, de Indiában nem. Tudom, hogy azt gondoljátok, hogy csak egy bolond feküdne egy harmadik világú országban kés alá,de én alapos mérlegelés után arra a következtetésre jutottam, hogy semmi veszteni valóm nincs.


Engem a kinézetem mindig zavart és sokan bántottak is miatta. Próbáltam már öngyilkos is lenni és ha nem csináltatom meg ezeket a beavatkozásokat biztos, hogy az leszek, mert ez így nekem nem élet. Ha elcseszik, persze akkor is ez fog bekövetkezni, de remélem, hogy sikeres lesz.


Találtam egy jó szervezetet, amely India legjobb sebészeivel dolgozik. Már volt konzultációm is és rengeteg képeket mutattak és nagyon jók az eredmények. Továbba rengetek kliensével szerte a világból beszéltem már ennek a szervezetnek és mindenki csak jókat mondott, tehát nekem ez reményt ad.


máj. 15. 19:26
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
100%

"Nem csak ÉN látom így!! Gúnyoltak és az emberek mai napig fintorognak rám!"

. Szubjektív az is, ahogyan megéled, mások mit gondolnak rólad, illetve az is, ők hogyan látnak.

Ezzel nem győztél meg.


Kizárt, hogy csupán a leírtak alapján fintorogjanak rád idegenek.

máj. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
100%

Miben befolyásolná más véleménye a döntésedet? Ha rosszak, akkor nem csináltatnád meg esetleg? Hoppá...

Tehát könnyen el lehet téged bizonytalanítani, ez azt mutatja. És valóban nem lennél elégedett ezután sem.

Tehát itt valóban pszichés, mentális problémák vannak elsősorban.

Ha valaki eldönt valamit a saját testével kapcsolatban, az keres hivatalos fórumokon véleményeket szakemberektől, plasztikai sebészet csoportokat keres esetleg Facebookon, megbeszéli a közvetlen környezetével, barátaival, de semmiféleképpen nem az internet idegen népével.

máj. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
100%

Fertőzést kapsz! Meghalsz.

Sose leszel elégedett a testeddel. Beavatkozás után is találni fogsz magadon problémákat.

máj. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 A kérdező kommentje:
23. Akkor megdöglök. Nem érdekel.
máj. 15. 20:58
 25/49 anonim ***** válasza:
100%
Ne csináld ez kérlek! Előbb utóbb tetszeni fogsz valakinek. Az a baj, annyira lehúzod magad, hogy más is a negatív hullámokat érzékeli. Próbáld meg az ellenkezőjét!
máj. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 A kérdező kommentje:
Nézd 25, te rohadt naív vagy. Csak az ember kinézete számít manapság minden részen az életben. Szemléltessük ezt egy példával: Szerinted, kinek van nagyobb esélye például karrier terén a sikerre? Egy átlagos vagy egy átlagon felüli kinézetű egyénnek? Gondolkozz. Halo effect mond valamit?
máj. 15. 21:08
 27/49 anonim ***** válasza:

Ez nagyon brutálisan hangzik, ki akarod vágatni a csontjaidat 😨


Előbb mindenképp menj el pszichológushoz, az olcsóbb és talán tud segíteni.

máj. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 A kérdező kommentje:

Nem fogom agytúrkászokra vesztegetni az energiám! Voltam már!!! Nem egyszer!! Haszontalan az összes!!


Igen, ki!! Akkor legalább látszódni is fog valami és legnagyobb örömre, filmezni fogják a beavatkozásokat és elküldik nekem a vidiket, hogy láthassam, ahogy az állkapcsomból vágnak le, ahogy a bordáimat kivágják, stb.

máj. 15. 21:16
 29/49 anonim ***** válasza:
100%

Akkor sok sikert!

Megbánod te még ezt.

Később - ha esetleg nem halsz bele - gyere vissza ide olvasni. Előre megmondtuk... A buta ember a saját hibájából se tanul...

máj. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 A kérdező kommentje:

Nevezz butának. Miért halnék bele?


Jó persze a BBL veszélyes, az tény, de az infekció rizkó alacsony, mert figyelnek a higiéniára.

máj. 15. 21:22
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!