Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Vélemények az óriási szilikonm...

Vélemények az óriási szilikonmellekről?

Figyelt kérdés

Olyan, mint ami neki van:

[link]

(közönségdíjas playmate, Lévai Adrienn)

Ha a közönségnek ő tetszik, akkor az ilyen mellek lennének a "tökéletesek"?

(persze csak a playboy-olvasók körében, de akkor is.. a nyertes kisebb mellét - és visszafogottabb egyéniségét - pedig sokan lehurrogták)


2010. okt. 16. 12:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
52%

Adriennt ismerem régebbről...

nekem amúgy nem tetszik a melle szóval szerintem túl nagy

énis szeretnék majd mellnagyobbítást ...na de nem ekkorára:D

De amúgy a férfiaknak bizos tetszik ha közönségdíjas lett:D

2010. okt. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Tudom milyen melle volt, találkoztam vele régebben és most, nagymell korszakában is.

Ezeken a képeken nagyon friss, a hegek is ott vannak még, azóta sokkal jobb lett a melle.


Itt találtam kismelles képeket róla, azért összességében most jobban néz ki:

[link]

2010. okt. 16. 13:08
 3/15 anonim ***** válasza:

egy ilyen csajról az első gondolat:

hú, de megbäsznám, nem pedig az, hogy de aranyos lány, szívesen megismerkednék vele!

az ilyen lányokon csak átmennek, de sosem lesznek boldogok

ugyanmár, hisz a külső nem számít!

2010. okt. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Nikol8 válasza:
66%

Nem igazán követtem a playmate választás eseményeit, körülbelül másfél hete hallottam Adriennel interjút a Roxy rádióban. Nagyon szimpatikusnak tűnt, mert közvetlen volt, őszinén válaszolt és nagyon bájosnak tűnt. Rákerestem a google-ben és onnan tudom hogy Lévai Adriennre több százezren szavaztak.


Alapból ő lenne a nyertes. És szerintem nem a melle miatt hanem a kisugárzása végett tetszik az embereknek. Vadítóan szexi a teste ugyanakkor bájos arca van. Nagyon kedves, közvetlen a fórumokban személyszerint válaszolt a rajongók kérdéseire, nem úgy mint a többek akik szószerint tesznek ránk. [link]


A Daniludisz Nikolett egy hatalmas baklövése volt a Playboynak. Olyan mint egy vasalódeszka, semmitmondó a tekintete se mell se popsi mint egy kis cigánylány és halál unalmas ...Az meg a legcikibb hogy veri magát a származására és nem beszél Görögül . ÉGŐŐŐŐ!!!!


A többi helyezett Kari Kata, Aubert Evelin és Kovács Kitti mind nőiesebbek és szebbek voltak mint a Niki.


Amúgy próbálják a Nikikét nyomni de halott ügy...Lévai Adriennről pedig még évek múlva is hallani fogunk, profi modell és látszik hogy élvezi amit csinál , kétszer olyan jó alapból mint a kis görögjány nekifutásból...

2010. okt. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Én is így gondolom, Nikolettnek inkább sima szépségversenyen lett volna helye, mert a jelöltek közül leginkább playmate-stílussal Adrienn rendelkezett.

Ez már a zsűri hülyesége, hogy új típusú nyuszilány legyen...

2010. okt. 16. 18:03
 6/15 anonim ***** válasza:
Na persze, attol is fugg hogy kinyomja. Ismeretseg az egesz. Nyilvanvalo azert vannak ekkora mellei mert a Playbyi munkara vadaszott. Szegeny, milyen lesz 60-as eves korara?
2010. okt. 17. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Tomor András nyilván sokat segített neki (és a melleinek).

Emiatt is van kint az Erotika expón - rendező barátnője.

2010. okt. 17. 12:21
 8/15 anonim ***** válasza:
65%
Az óriási szilikon mellek természetellenesek és csúnyák. A lányok ha hatalmas műmelleket csináltatnak konkrétan "szextárgyaknak" titulálják magukat.
2010. okt. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

Nekem nem tetszenek Adrienn hatalmas mellei, ezeken a képeken a hegek is csúnyák.

Egyébként eléggé helyes arca van, csak hát a plasztikák.. azok által bárkiből szépség lehet. Ha jól tudom műtötték az orrát, a száját is feltöltötték, műhaj, műköröm, műakármi.. korábban átlagos szebb csajnak nézett ki, némelyik képen nem volt szép, némelyiken szemrevaló volt.

Mára tucatműnő vált belőle.

Ahogy írtad ez nagyban köszönhető az írástudatlan Tomor Andrásnak, aki feltehetőleg "kitömette" majd felfuttatta az Erotika expó és a színvonalas POPO magazin segítségével. Ha ő nincs, Adrienn valószínűleg még mindig dildókat dugdosna a popsijába vagy lehet már Michelle Wild 2 vált volna belőle.

A stílusa is hagy némi kívánnivalót maga után, az kedves tőle, hogy a rajongókkal foglalkozik, de a kritikákat irtó rosszul tűri, ha valaki egy egész aprót beszól neki az már takarodjon ki a világból.


Összességében nem tetszenek a szilikonmellek, a kisebb, természetesebb hatásúak még esetleg okék, de a labdák nem, se nézni, se megfogni.

2010. okt. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Megnéztem a Blikk-es oldalon a galériát. Szerintem smink nélkül nagyon helyes, bár sminkben is szép. A melleiről viszont ordít a természetellenesség. Ha 2 mérettel kisebb lenne, akkor sokkal jobban nézne ki szerintem.


21/L

2010. okt. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!