Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Nagyon nagy az állam, és...

Nagyon nagy az állam, és ettől tiszta hülyén néz ki a fejem. Van olyan, hogy állkapocs plasztika?

Figyelt kérdés
Egyszerűen ocsmány fejem van, és amint lehet, szeretném teljesen megváltoztatni. Eléggé fura alakú arcom van, olyan nagy is, meg nem is tudom... a lényeg, hogy ezzel mit tud kezdeni egy orvos? Nehéz leírni, képet meg bocs, de nem linkelek, olyan hosszúkás, lófejem van, és az állam aránytalanul nagy. Senki sem mondta, hogy pont az állam nagy, de egyértelmű, hogy ronda arcom van. És amúgy ez az eljárás mennyibe kerülhet? Kösz a válaszokat.
2010. júl. 31. 23:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Biztos van! Ma már mindent műtenek, csak győzz fizetni érte. Szerintem pénzkidobás! Meg rohadtul fáj. Sminkel remekül el lehet fedni, úgyértem hogy sötétítéssel. Az állad azon részére ami próblémás arra tegyél bronzosítót, vagy valamilyen sötétebb alapozót. Először próbáldd ki ezt!!
2010. júl. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kösz a választ. Mindig feljönnek ezek a dolgok, hogy smink, a kis mellűeknek, hogy push up, de én egyrészt nem sminkelem magamat, mert képtelen vagyok azzal b@szkolódni, másrészt meg pl egy uszodában nem hinném, hogy az annyira praktikus lenne. Szerintem a smink csak felületes megoldás...
2010. júl. 31. 23:17
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen van. A múltkor láttam egy amerikai tv műsort, amiben egy nőnek nagyon csúnya álla volt. Először lekovácsoltak a csontból, majd implantátumot ültettek be neki. Szerintem ezt Magyarországon is megcsinálják...gondolom...
2010. júl. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, megoldható az állplasztika, kb. 200 ezer forinttól kezdődik a műtét ára, de ez emelkedhet a korrigálandó felület nagyságának függvényében.
2010. aug. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

megértelek,nekem is k.rva nagy állam van és mondták már is hogy milyen rusnya vagyok...


komolyan,a 18. szülinapomra azt adom magamnak ajándékba hogy megműttetem magam...


13l

2011. okt. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Az én állam karaktere is nagyon hasonló lehet a tiedhez, és nagyon szeretnék műtétet (orrplasztikával "egybehangolva"). Magyar oldalakon keresési találatot pl. az állkisebbítésre nem is nagyon lehet találni, mert csak most kezd bejönni a divatba Európába, ellentétben pl. Dél-Koreával, ahol nagyon elterjedt, hogy a szögletes arcformát V alakúra "faragják". Ha beírod Googlebe azt, hogy "jaw reduction surgery before and after", akkor nagyon látványos eredményeket fogtok látni! Én azt ajánlom, hogy akinek ilyen problémája van, az senkire se hallgasson, csakis a saját szívére! Mások nem tudják mi zajlik le bennünk! Én átélem nap mint nap, amikor belenézek a tükörbe, és tudom, hogy nem az a lány néz vissza rám, aki valójában vagyok.. Ekkor szoktam erőt venni magamon, hogy márpedig én is úgy fogok kinézni, ahogy azt szeretném, és lesz önbizalmam, csak nagy lelkierő kell hozzá.. Több lelkierő, mint pénz, hidd el, sokkal több.. De tudom, hogy megéri! Sok szerencsét mindenkinek.
2013. máj. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Meg tudom erősíteni az előttem szóló írását! Sajnos jelenleg csak Szöulban láttam Én is, hogy ilyen járom/állkapocscsont műtétet csinálnak! A beavatkozás nem veszélytelen, de ha jó doki csinálja akkor szép eredményt érnek el! Topic angolul:


[link]


Én férfiként gondolkodom ezen, mert ahogy kopaszodom lesz egyre nagyobb a búrám! Ha akkor is nőt szeretnék magam mellett, valahogy ki kell néznem! Life is Life:)!

2014. nov. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Valaki tapasztalatot ír? Lett valami?:)
2017. ápr. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!