Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Az lehetséges, hogy 2 nappal...

Az lehetséges, hogy 2 nappal mellfelvarrás után már lóg a mell?

Figyelt kérdés
Kedden műtöttek,még rajtam van a" melltartó alakú" szorítókötés,de a hátamtól már eláll.Szval megnyúlt.Előbb néztem a tükörben oldalról és mintha a hátsó mindig lejebb lenne.Vagy csak beképzelem?nagyon félek,hogy felesleges pénzkidobás volt,mert megint lóg.
2010. júl. 29. 19:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Hát igen, így nem sok minden látszik belőle, de így most tényleg nem tűnik úgy, hogy lógna! Egyébként ez így szilikon nélkül mennyibe kerül?
2010. aug. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

államiban 180 ezer körül

magánklinikán 400 000-től

2010. aug. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,tényleg nem lóg...kicsit túl aggódtam magam.:S:D:)


Kedves utolsó:szeretném megkérdezni,hogy te kitől hallottad az árakat,melyik orvostól,mert én úgy tudom,hogy drágábban csinálják.Nekem 550000 volt magánklinikán,de csak ismerettség miatt.Am az én orvosom is már 650-700000-től csinálja,és ő nem tartozik a legdrágábbak közé.


Mégegyszer köszönöm mindenkinek a válaszokat:)

2010. aug. 4. 09:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!