Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Káros lehet, ha 18 év alatt...

Káros lehet, ha 18 év alatt mellnagyobbító tablettát szedek?

Figyelt kérdés
A barátnőim és én nagyobb melleket szeretnénk. és néztük h vannak a neten erre alkalmas tabletták. Találtunk is egyet ami pont jó lenne nekünk. De nem múltunk még el 18 évesek. és az egyik oldalon azt írták h, , MINDEN ESETBEN A SZÁLLÍTÁST INTÉZŐ CÉG AZ ÉLETKORT ELLENŐRIZNI FOGJA. A SZÁLLÍTÁSI KÖLTSÉG ÖNT TERHELI HA AZ ÉLETKORA MIATT A CSOMAGOT NEM VEHETI ÁT. " és mi simán megtudjuk oldani ezt. De vajon káros lehet ránk nézve h 18 év alatt szedjük vagy semmi bajunk nem lehet belőle?
2010. júl. 22. 13:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én még ilyen tablettáról nem hallottam. Túl egyszerű lenne egy gyógyszerrel mellet nagyobbítani, nem gondolod?! Szeritnem kétes eredetűek lehetnek, és szerintem igenis károsak is lehetnek. Nem azért aggódnák, hogy azért lesz káros mert fiatalabb vagy, mint 18 hanem azért mert a tablettával nem lesz valami rendben...jó esetben c vitamint kaptok, vagy valami gyógynövény tabit, rosszabb esetben....inkább bele sem gondolok!
2010. júl. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
és ti ezt bevettétek? na ne már.ha müködne nemm többszázezer ft lenne egy mellplasztika.Nehogy ezért pénzt adjatok ki.A kérdésedre válaszolva,igen káros lenne,még 18 felett is szerintem
2010. júl. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

két lehetőség van: vagy csak valami gógynövényeket tartalmaz a tabletta és nagy valószínűséggel sz@rt sem ér, vagy valamilyen hormont ami tönkrevágja a szervezeted. ha lennének ilyen csodaszerek, akkor nem feküdne annyi nő kés alá, ezen gondolkozzatok el!

amúgy az ilyen kétes eredetű be nem vizsgált tablettáknál már a fogamzásgátló szedése is jobb, attól is nőHET a melletek, ráadásul még terhesek sem lesztek...

2010. júl. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

káros lehet.

nem véletlenül van ez így hogy át se vehetnétek.

2010. júl. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nincs, hogy mellnövelő tabletta! Én anno hülye módon szedtem ilyet E..ic (egy kalapos csajszi reklámozza), de csak egy nagyon minimálisat nőttek, sőt inkább csak tapintásra voltak enyhén teltebbek. DEEE! Naponta azt hiszem 3 nagy tápszagú bogyót kellett bevenni azt hiszem fél liter vízzel... Amikor abbahagytam maradt minden az eredetiben! Szóval nem érnek semmit! Hallottam már rágógumiról, krémről, meg vákumos marhaságokról is! Felesleges reménykeltés és pénzpocséklás!Na de nektek biztosan szükségetek van erre? Sok lány abban a tévhitben él, hogy a 75B-s melle kicsi, pedig az jóóó! Szóval 18 éves kor előtt SEMMIT ne tömjetek magatokba (meg utána se)!!! Nem kecsegtetlek azzal, hogy majd nőni fog, mert nekem se nőtt, de hátha...
2010. júl. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen káros....a pénztárcátoknak! Ezek a bogyók semmit dde semmit sem érnek! Ha még nem is vagytok 18 évesek sem akkormeg mit akartok mellet növeszteni,hisz még ki sem fejlődtetek!!! Nekem pl 20éves koromba kezdett el rohamosan nőni a mellem,már már azt hiszik szilikon...pedig nem!:) Úgyhogy még van remény!

Abból a pénzből inkább vegyetek valami jó kis ruhát.

2010. júl. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
csak am miis gyanítottuk h ebbe van vmi baj..mert akk minden nő ilyet szedne ha nagy hatassál lenne.. cs tényleg egy csomót kerestük.. elolvastuk..meg minden szar ottvolt h orvosilag tesztlet meg csupa egészséges meg.. voltak értékelések meg a vásárlók válaszoltak is h nekik bevált..:/ stb..szval.. :SS
2010. júl. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Egyél sok kenyeret, gyümölcsöt, zsíros ételeket és nagyobb lesz.
2010. júl. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nehogy megvegyétek, hülye vagy lányom? Az ilyenekbe hormonokat raknak, amitől esetleg jobb lesz, de ha esetleg abbahagyod a szedését a szervezeted már nem folytatja a hormontermelést.
2010. júl. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!