Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Reggel mikor felöltözöl...

Reggel mikor felöltözöl mennyire veszed figyelembe, hogy "divatosan" öltözz, vagy, hogy össze öltözz a megfelelő színekkel?

Figyelt kérdés
2019. júl. 19. 22:36
1 2
 11/13 Sunshinedoll ***** válasza:

A divatot és a szép ruhákat szeretem, de eléggé időjárás és hangulatfüggő, hogy mennyi energiát fektetek egy öltözékbe.

Egyetemista koromban sokkal jobban szerettem öltözködni, munkahelyen jobban meg vagyok szorítva dress code terén, a napomtól függően elég basic cuccokban szoktam menni dolgozni, mert őszintén szólva kvára nincs energiám meg kedvem divatolni a munkahelyen.


Munkahelyen kívül viszont szeretek szépen öltözni, aztán, hogy az mennyire divatos épp, már annyira nem izgat.

2019. júl. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Reggel gyorsan elszoktam készülni, általában a bevált szettek valamelyikét kapom magamra. Kísérletezni inkább akkor szoktam ha van rá időm. Mindig illik egymáshoz színben és stílusban is amit felveszek.
2019. júl. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Figyelek. A divatot követem eléggé, de ami lecsúszott már a basic szintre, azokat kerülöm, de akarva-akaratlanul is ha megtetszik valami divat, akkor a boltban vonz az olyan ruha. Ami meg ódivatú, és nem retro vagy klasszikus vagy vintage, az taszít. De leginkább azt figyelem, hogy jó minőségű, szép anyagú legyen, amit felveszek, és harmonizáljon.
2019. júl. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!