Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Baj ha ilyet vennék fel?

Baj ha ilyet vennék fel?

Figyelt kérdés

Tehat discoba megyek

Van egy ilyesmi bodym

Ha ezt felveszem egy farmerral es egy magassarkuval akkor az nagyon rossz? Vagy r*b*ncosan dogos?

[link]


2019. júl. 18. 01:05
 1/8 anonim válasza:
100%
Hát nem tudom. Esetleg én még vennék fel hozzá egy vékony kardigánt. (Nem begombolva)
2019. júl. 18. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

De meleg lesz💀

Es amilyen hulye vagy levennem es otthagynam

2019. júl. 18. 01:54
 3/8 A kérdező kommentje:
Jaj vagyok*
2019. júl. 18. 01:54
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Bajnak nem baj, engem nem zavar, de ez egyértelműen fehérnemű. Igen, ribizlis. Igen, rád fog nyomulni az összes kiéhezett kan, mert azt augallod, h kapható vagy. Ha ez a célod oké, ha nem, akkor gondold újra.
2019. júl. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem van egy hasonló, én nagyon magas derekú, sötét farmerrel szoktam viselni. Hogy ne legyen botrányos, és az utcán is megjelenhessek benne, tornacipővel és egy hatalmas, kicsit kopott kockás inggel párosítom.
2019. júl. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igeen igen en is magasderekuval szeretnem felvenni

Es mindenfelekeppen hosszu farkerra

2019. júl. 18. 13:13
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit ribizlis, de amúgy bulira elmegy, biztos csini leszel benne. Jó szórakozást!
2019. júl. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 ívy1 ***** válasza:
Ez fehérnemű,én nem javaslom diszkóba.Amúgy tetszik.
2019. júl. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!