Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vettem egy bikinit turkálóban,...

Vettem egy bikinit turkálóban, de kicsi lett. Visszaveszik?

Figyelt kérdés
Hádában vettem.
2019. júl. 2. 12:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
Nem. Turkálókban eleve nem szoktak ruhát visszavenni, a fehérnemű pedig külön kényes téma. Sajnos azt rendes boltokban sem veszik vissza, higiéniai okokból.
2019. júl. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Sehol nem KELL visszvenni hibátlan árut, csak lehetőség van rá. Fehérneműt pedig tilos visszavenni.
2019. júl. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Mért nem próbáltad föl?
2019. júl. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%

Nekem a Lidlben a fürdőruhát visszavették :D

Amúgy fehérneműt, bikinit sehol nem vesznek vissza, turkálóban meg semmit se, ruhát se

2019. júl. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 subrette ***** válasza:
A LIDL / ALDI más. Nincs próbafülke -> nem tudod helyben felpróbálni. A bugyiban van a fólia. Ha a fólia megvan és rossz a méret, visszaveszik, kicserélik, mert csak otthon van lehetőséged felpróbálni.
2019. júl. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

1!

Jól írtad a fehérnemű kényes téma, higiéniai szempontokból nem veszik vissza.


Na most akkor egy használt ruha kereskedésben mi keresnivalója van???


Kérdező! Miért ne? Hisz használtruha bolt.

2019. júl. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A használt ruha bolt és a használt ruha nem ugyanaz. Ez a fajta kereskedés olyan használt termékeket árusít, ami begyűjtött használt ruhák felvásárlásával foglalkozik, azokat alaposan átválogatják, szelektálják, tisztítják, ellenőrzik és értékesítik.

Tehát a használt ruha több lépcsőn halad át, mire a vásárlóhoz kerül.

A visszavitt termékkel ott nem tudják ugyanezt megtenni, és abban a bizonytalan állapotában, ahogy a vevő visszahozta nem szabad eladniuk.

2019. júl. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Rajta volt még a cimke, mármint a hádáé, ebből gondoltam, hogy esetleg visszaveszik. De mindegy, köszönöm a válaszokat!
2019. júl. 4. 14:53
 9/12 anonim ***** válasza:
91%
Nem, a hádában nem vesznek semmit vissza, úgy tudom ki is van írva valahol.
2019. júl. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
44%

Fehérneműt, fürdőruhát én amúgy se vennék használtat.

Teljesen mindegy, hogy mennyire kitisztítják előtte.

Szerintem undorító a gondolat is, hogy egy idegen ember már használta azt a bugyit énelőttem. Fel nem venném.

Fürdőruhát pedig gyakorlatilag már mindenhol lehet kapni, a pár ezer forinttól a csillagos egekig. Számomra nem is indokolt turkálóban nézegetni ilyesmiket, ha fillérekért újonnan is hozzá lehet jutni.

2019. júl. 5. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!