Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nektek hogy tetszik ez a ruha?

Nektek hogy tetszik ez a ruha?

Figyelt kérdés

Milyen alkalomra vennétek fel?

Randira szerintetek illik?

[link]



2019. jún. 10. 18:58
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem szép.

Én szeretem az ilyen finom, nőies darabokat.

Az anyaga szinte 100% poliészter, szóval nem tudom mennyire lehet kényelmes.

Attól függ hova mennék randizni, de ha egy elegáns vacsorára vagy egy jó kis jazz koncertre akkor felvenném.

28/N

2019. jún. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem túl sokat takar, bár ha illik a személyiségedhez akkor rendben van. Egyébként egy nagyon szép ruha.

17/L

2019. jún. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem nagyon szép, mondjuk nekem nem igazán illik a stílusomhoz/személyisége heg, ezért nem venném fel, de amúgy tetszik.
2019. jún. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
84%
Szép, de kevés emberen tudnám elképzelni. Mindenképpen középkorú vagy ideősebb nőnek való, aki elegáns, karcsú, kifinomult és természetes.
2019. jún. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
40%

Gyönyörű!

Ez középkorú nőnek? :D

Huszonéves korom óta ilyeneket hordok, és SOHA nem gondolta még senki öregesnek az öltözködésem. Kilógok a sorból, ez tény, mikor a korombeliek szakadt farmerban meg egyenpolóban feszítenek. Az ízlés és a stílus nem kor kérdése.

2019. jún. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 cameronmonaghanbabee ***** válasza:
63%

Nem tetszik, túl sokat takar szerintem is.

Meg jobban szeretem testhez simuló ruhákat.

2019. jún. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
70%
Nem tetszik
2019. jún. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
83%
Tetszik. Magamon valószínűleg nem tetszene, mert a szűk fazonokat szeretem, de szép ruha. Randira, nyár esti kicsit elegánsabb programra, étterembe beüléshez szerintem szuper.
2019. jún. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Várok még véleményeket.

2019. jún. 10. 20:20
 10/25 anonim ***** válasza:
71%

Miért kell lepontozni a válaszom csak mert nem egyezik máséval?

Baromira nem azt állítottam hogy öreges, értelmezni tudni kéne. Ez egy nőies,finom darab és én nem tudom elképzelni huszonéveseken mert a mi generációnknak gyerekesebb vonásaik vannak mint mondjuk a szüleinknek ilyen idős korukban volt. Nyilván vannak kivételek, de a fiatalok zömének komolytalanul állna. Egy sikeres üzletasszony képe jelent meg előttem nem pedig egy 20onévesé aki most kezdte a nagybetűs életet.

Más véleményét is tudni kell elfogadni.

2019. jún. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!