Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet 44-46-os méretben...

Hol lehet 44-46-os méretben vagány női cuccokat venni?

Figyelt kérdés

Olyat szeretnék ami nem "öregasszonyos" (bocsánat a kifejezésért).

Szóval divatos legyen.


2008. nov. 12. 15:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ami megfizethető az szerintem a C&A és a H&M.. vagy ha nem idegenkedsz tőle a Háda Kft (angol import) szuper cuccai vannak nagy méretben, nekem ez vált be a legjobban..

Ha sokat szánsz rá akkor Ulla Popokein..

2008. nov. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
Én a turkálót mondanám, mert vannak a méretünkben is ruhák, és olyanok amik még Magyarországon sem nagyon jönnek velünk szembe. Persze attól hogy használt, nem azt jelenti, hogy agyonvágott, nagyon jó dolgokat lehet találni!! Próbáld ki!!
2008. nov. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nincs kifogásom a turkálókkal, inkább az a gond velük, hogy már ott is egyre lepukkantabb ruhák vannak.

Hol van ez a Hága Kft?


Köszi a válaszokat..:)

2008. nov. 12. 16:08
 4/13 A kérdező kommentje:
Bocs, Háda...
2008. nov. 12. 16:08
 5/13 anonim válasza:
47%
Szinte minden nagyvárosban van.
2008. nov. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Háda Zuglóban a Nagy Lajos és majdnem a Telepes utca sarkán.Milyen vagány rucira gondoltál?Fiatalos,feltűnő,elegáns stb...?
2008. nov. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ird be a google-ba a hada kft-et, es az orszag osszes, azt hiszem 80 db uzletenek a cimet kiirja!

Nem lepukadt ruhaik vannak, hiszen folyamatosan toltik, cserelik, hozzak az arukeszeletet!

Minoseg jo aron!

Kulonben ujat pedig a H & M -ben talalsz, de ezt a markat hasznaltan megtalalod a Hada es mas turkalokban is! Nekem is ilyen a meretem, en mar csak tudom!

2008. nov. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Az első válaszoló vagyok. Én most szoktam át a Nagy Lajos király útján lévő boltba, mert itt kilóra vannak a ruhák. Általában 3-4000 Ftot fizetek és ebben van kabát, nadrág és 3-4db felső. Nekem is 44-46os a méretem az angolban 14-16-osnak felel meg. Nagyon jó cuccokat lehet venni, akár cimkéseket is, pedig a boltban mindig szembesültem a "nem jön fel, szűk, nincs nagyobb vagy a túl öreges" szindrómával. Én boltban már nagyon ritkán vásárolok és sokan kérdezik hogy ezt vagy azt hol vettem, mert nagyon szuper.

Egy próbát megér, max nem veszel semmit :)

Jó tanács, ah tudsz ne 7végé menj mert akkor sokan vannak :)

2008. nov. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm a kommenteket...

Kibróbálom...bár akkor most konkurencia lettem?! :D

2008. nov. 13. 16:14
 10/13 anonim ***** válasza:
Igen akár így is mondhatjuk... De mivel mindenből általában csak egy van, így nem fáj érte a szíb, hogy úúú pont előttem vitték el a 44-est és nincs belőle több :)
2008. nov. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!