Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyenek a Tally Weil termék?...

Milyenek a Tally Weil termék? Összehasonlítható minőségben a Gas-sal vagy a retrovel?

Figyelt kérdés
2008. nov. 11. 18:53
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Nekem eddig nem nagyon van negatív tapasztalatom vele, de azért nem Retro típúsúak a termékei...
2008. nov. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Egyetértek az előzővel. Nem túl jó minőségű.. lehet, hogy csak nekem van problémám vele, de amiket először vásároltam ott már nem tudom használni. Másodszorra is adtam esélyt, hátha az volt a baj, hogy sok cucc volt köztük akciós vagy valami.. de nem.. sajnos hasonló volt a tapasztalat a másodiknál is.
2008. nov. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Jah bocsi az előző válasz poz volt tallyiék felé, akkor bocsi az első mondatomért. A többit viszont fentartom.
2008. nov. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
szerintem jók a Tally Weil termék
2008. nov. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt nézzük....olyan sok mindenki jár retroban, pedig egyáltalán nem jó minőség, a rengeteg pénzt pedig eltudják érte kérni...nekem is van onnan egy felsőm, ami pár mosás után kifakult, egy másik pedig kinyúlt....Farmereket szintén nem érdemes ott vásárolni, vagy ha igen, akkor tuti egy számmal kisebbet, mert szintén kinyúlik....Gas-ról nem tudok nyilatkozni, de az is baromi drága....a tally weijl-ről nekem nincsenek rossz tapasztalataim, de szerintem ha minőségi, de még megfizethető holmit akarsz, akkor menj az h&m-be, vagy a zaraba.
2008. nov. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
konkrétan én még semmit nem tudtam venni a retroba,nem fogok 10-15ezret adni egy felsőért.a párom szeret ott vásárolni,hátt....a felsők kifakultak,és kilyukadtak!a kötött pulcsi is érdekesen néz ki.
2008. nov. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%
Én nagyon szeretem a Tally Weijl termékeket, és nekem nincsenek rossz tapasztalataim. Sok ruhámat onnan vettem, megfizethető áron. Most vettem egy télikabátot, eredetileg 17 000 FT volt, most 10 000. :) És jó, kényelmes,szép,és jó minőségű. A többi is. Mindig vannak ott jó dolgok. Retro? No komment-.-
2008. nov. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
40%
Hát... =/ Nekem semmi jó tapasztalatom sincs a Tally Weijlel szemben... Egyszer vettem ott egy esernyőt, másnap vihettem is vissza, mert a tokjánál elengedte a cérna... Pedig akkor még nem is használtam. Egyszer vettem ki és tettem vissza bele az esernyőt, hogy megnézzem, milyen. Először nem akarták kicserélni, volt blokkom is meg minden, aztán egy felnőttel mentem vissza, aki azt mondta, hogy a főnököt fogja hívni és kéri a panaszkönyvet.. Így nagynehezen, de kicserélték... Mondanom sem kell, az esernyő nem több, mint 15 használat után eltörött... Elrozsdásodott. Azon kívül van három felsőm is innen, amiket már nem tudok hordani, mivel mindegyik öt mosás után annyira kinyúlott, hogy mára már nem tudom őket felvenni.. :S A Gas-al nincs semmi tapasztalatom, mivel az nemigazán az én stílusom. Retro. Onnan is van három felsőm és egy táskám. A felsőket még augusztusba-szeptemberbe vettem, nincs velük semmi bajom, ugyan úgy néznek ki, mikor felpróbáltam őket.. Talán az egyik van egy kicsit kibolytosodva, de ezt annak tudom be, hogy az a kedvenc ;) Egyik sem fakul.
2009. jan. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
25%
Pffffffff a Tally Weil -el nincs semmi baj XD. nem azt mondom hogy 1-2 darabbal. nem lehet gyári hiba. De kicserélik FFFFFF
2009. febr. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!