Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha a Bershka honlapján azt...

Ha a Bershka honlapján azt írja, hogy elérhető a termék és raktáron van, akkor megtalálom az üzletben?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 1. 15:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Valószínűleg igen.

A rendszer frissülése viszont időbe telhet. Deichmannál jártam úgy, hogy délután megnéztem egy terméket, kimentem és nem volt már a méretemben, a délelőtt folyamán elvitte valaki csak nem frissült a webshop.

2019. ápr. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen Reni, megtalálod. :D
2019. ápr. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Általában igen, de ahogy az első is írja, nem mindig frissül egyből a rendszer. Az is előfordulhat, hogy nem minden üzletben van az adott termékből, vagy ha a terméket meg is találod, lehet nem lesz a méretedben.
2019. ápr. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, de van, hogy nem rakjak ki a polcra, olyankor a kasszanal erdeklodj, hogy kihoznak-e. Viszont sokszor rtardaltak az ott dolgozok, es nem talaljak vagy direkt nem hozzak ki.. olyankor erdemes egy masikat megkerni :)
2019. ápr. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A keresés üzletben funckióval tudod megnézni melyik üzletekben elérhetö a termék! Az hogy a webshopban van egyáltalán nem jelenti azt automatikusan hogy a boltban is van. A webshop külön raktárból dolgozik nem a bolti elérhetőséget jelzi, arra van az üzletben keresés funkció. Én mostanában jártam így egy kabáttal amit nem mertem megrendelni próba nélkül, webshopban volt minden méretből de egyik üzletben se volt már egy darab sem, mivel már több kollekcióval ezelőtti termék volt.
2019. ápr. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem mindegyik üzletben, termék elérhetőségnél megtudod nézni melyikben kapható.
2019. ápr. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igen, volt az üzletben. :))

2019. ápr. 4. 18:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!