Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan tehetném 'hippisebbé'...

Hogyan tehetném 'hippisebbé' az öltözködésemet?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik ez a stílus, de valahogy nem merek elég ilyen ruhát hordani.

Valaki volt már hasonló helyzetben?

Ha írtok konkrét ruhadarab ötleteket, azt nagyon megköszönném!



2019. márc. 19. 22:07
 1/7 anonim ***** válasza:
15%
kezdj egy drogozni és ne fürödj le hónapokig. a mostani ruháid is jók lesznek, egy igazi hippinek teljesen mindegy mit visel, a lényeg hogy ne nagyon vegyél új ruhákat és ne mosd őket, hordd ameddig le nem szakad rólad
2019. márc. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
28%
Járj mezítláb
2019. márc. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kiegészítőkkel érdemes kezdeni, mert azok nem olyan feltűnőek és mégis érezheted kicsit, hogy kicsit hippis stílusod van. Ékszerek, sálak, hajba való dolgok, szerintem ezek simán beleférnek és egy hétköznapi szettet még fel is dobnak. :)
2019. márc. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom mennyire akarod tolni a hippiséget, de ezt a mostanában jövő trendhullámot, amit "bohó" stílusnak hívnak, azt könnyen átveheted

keress rá pinteresten, vagy a googleben arra hogy bohoo style, az alapján fel tudod mérni, hogy neked vannak-e ilyesmi ruháid, mi illene a ruhatáradba

2019. márc. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
Egy igazi hippi szerinted nem mer úgy öltözködni, ahogyan az neki tetszik?
2019. márc. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

szerintem a kérdező idézőjelbe tette, nem szeretne hippi lenni a szó klasszikus értelmében, hanem egy bohókásabb stílust szeretne

a tipikus hippi stíluselemek a fejpánt, bő ruhák, virágminta, nagy kör alakú szemüveg, trapéz nadrág, és a színvilág színes-barnás, kerüli a feketét meg a nagy kontrasztokat


ilyen vidám színű szoknyákat sok vállfás turiban is találni 1-2 ezer forintért:

[link]

ezt akár a saját meglévő trikóiddal, pólóiddal is kombinálhatod

[link]


rojtos pólót akár magadnak is készíthetsz nyárra, olyan nagyobb pólóból, amit már nem hordasz, szétvágod, és csomózod


ha van ilyesmi stílusú kendőd, akkor azzal egy lazább ruhát máris stílusossá tehetsz:

[link]

[link]

2019. márc. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 ChildOfGod válasza:
100%

Nekem az öltözködésemre gyakran mondják, hogy hippis. Én ezt úgy élem meg h kényelmesen öltözöm de közben próbálok nőiesen is.


Pl nagyon szeretem a nagyobb bohókásabb fülbevalók az és mindenféle karkötőt. És kész kendőgyűjteményem van. Jó élénkek és színesek.


És szeretem azokat a lenge "török" nadrágokat is.


Remélem találsz itt némi ötletet majd

2019. márc. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!