Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek egy ilyen ruha...

Szerintetek egy ilyen ruha nagyon gáz lenne egy buliba? ( több lenn)

Figyelt kérdés

[link]


Egy táncos, diszkó szerű helyre megyünk. (Egy híresebb techno fellépő lesz).

A többség farmer-haspóló meg farmer-póló-tornacipő kombinációkba jár ilyen helyekre szóval sportosabban.

Viszont én sokkal kényelmesebben érzem magam lenge ruhákban.. persze harisnyával venném fel.és valami kényelmes tornacipővel amibe lehet táncolni.

Kíváncsi vagyok a véleményetekre, nem akarok teljesen hülyét csinálni magamból, hogy nagyon odanemillő cuccba megyek.


2019. márc. 17. 19:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
ez a ruha nagyon szep a magamodjan (nem az en stilusom) de szerintem ha felmerult benned a kerdes, akkor nem erezned olyan jol magad benne. tenyleg nem illik ilyen helyre. nem hiszem, hogy kirohognenek, de attol meg nem egy techno bulira valo. ha csinos ruhaban akarsz menni, akkor inkabb olyat valassz, ami nem viragmintas, hanem egyszerubb, egyszinu. masreszrol meg en sosem a legszebb, legkenyesebb ruhaimban megyek bulizni mert konnyen tortenhetnek vele balesetek.
2019. márc. 18. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Szép a ruha, csak nekem nem passzol a techno discohoz.

Főleg tornacipővel.

Ha esetleg ez a ruha teljesen fehér lenne vagy fekete, mintàk nélkül, akkor viszont simán felvenném égy fekete bőrkabàttal és egy fekete conversevel.

2019. márc. 18. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
27%

Legalább te nem leszel fénymásolat!

Amit leírtál a többségről az utcán is így öltözik mindenki tehát elég szánalmas, hogy utcai ruhába is képesek megjelenni, de te legalább elegáns leszel.


F/42

2019. márc. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szerinten vedd fel, amiben jól érzed magad és ne törődj mások véleményével ezen a téren, a gyakorin írogató emberekével se. :) Szerintem az öltözködés pont egy olyan dolog, amibeb az embernek lehet saját stílusa és nem kell azzal foglalkozni, hogy ki mit gondol róla. Mivel kb semmilyen ruhadarab nincs, ami mindenkinek ugyanannyira tetszik.
2019. márc. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Jo a ruha
2019. ápr. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!