Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a különbbség a parfüm és a...

Mi a különbbség a parfüm és a natural spray változat között?

Figyelt kérdés

Azt értem, hogy a parfüm erősebb, más a koncentrátuma. Viszont akkor úgy kell használni, hogy a natural spray a hónaljara parfüm ruhára?

Csak, mert nekem egyetlen egy dezodor sem használ. Nem izzadok mégis büdös leszek tőle. Nekem csak a natural sprayk veszik el az "izzadság" szagot.


2019. febr. 28. 08:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Az EDT és a natural spary-k között annyi a különbség egyedül, hogy a natural spraynek gyengébb az illata, kevesebb ideig marad meg rajtad, ezért olcsóbb is . Szerintem más különbség nincsen. Véleményem szerint nem dezodorálásra találták ki, lehetnek benne olyan anyagok amik az izzadtsággal elvegyülve bőrirritációt okozhatnak a hónaljon, de ha nem viszket meg nem piros tőle ott a bőröd, szerintem nyugodtan használd! :) 17/L
2019. febr. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2019. febr. 28. 15:54
 3/3 anonim ***** válasza:

A gyogyszertarakba van a vichynek 48 oras dezodora. Na abba akarmit csinalsz akarmennyit izzadsz nem leszel budi

Amiket irtal az sajna tenyleg nem deo csak illat az nem fogja elvenni az izzadsagszagot

2019. febr. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!