Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Főleg debreceniek!...

Lányok! Főleg debreceniek! Hol találhatok viszonylag olcsó divatos, fiatalos, női rövidujjú pólókat, nadrágokat, szoknyát?

Figyelt kérdés

Itt nem a Fórumra, Plázára gondolok <-- túl drága

Nem is a turkálókra.Ja, és a kínaira sem. :O


2010. júl. 2. 09:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Figyelj a fórumban és a plázában is van egy csomó bolt ahol olcsóbban tudsz vásárolni.Főleg most hiszen nagyonnagy akciózások vannak! Tele van a fórum is akciós nyári cuccokkal és így egyáltalán nem kerül sokba.Én tegnap vettem a Fórumban 1500-ért rövidgatyit, meg 2000 ruhát(és ezek még a drágább boltok voltak.)Szóval,szerintem megéri szétnézned,+mondom van egy csomó bolt ahol tök olcsón lehet vásárolni.
2010. júl. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is érdemes a forumban körülnézned, mert a h&m-ben amikor leárazás van akár 700 forintért is vehetsz qvs jó felsőket, meg egykét ezerért nacikat.
2010. júl. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én voltam a h&m-ben, Takko-ban meg ehhez hasonló üzletekben...na nekem nem tetszenek azok a ruhák, interneten nézve klasszak, de felvéve borzalmasak...de biztos van akinek tetszik!

Voltál már a Szuper-nagykerben? Ott vannak mindenféle ruhák, cipők, kiegészítők (női, férfi, gyerek) érdemes benézni...bár rá kell szánni egy fél napot, mert hatalmas az áruház! Én ott mindig találok magamnak megfelelő ruhát!

2010. júl. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
jah jah tényleg szoktak lenni nagyon olcsó cuccok
2010. júl. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!