Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Aliexpress-röl rendelt ruhákró...

Ívy1 kérdése:

Aliexpress-röl rendelt ruhákról van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
Például méretezés.
2019. febr. 20. 20:30
 1/7 anonim válasza:
0%
Áhhh ruhákat nem szabad! Drágák is,meg szarok..... nekem ismerőseim rendeltek és kivolt szakadva megsértült..azt h küldüd kínába vissza? :D amúgyis 1hónap átlagban mire megjön.Kütyüket,olcsó pár dolláros termékeket rendeltem onnan eddig minden megjött jó sokára.... de ruhákat sztm nem nagyon :S amúgy méretben asszem 2 az eltérés ,ami ott pl. L-es az néha még S-esnek is kicsi....
2019. febr. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én rendszeresen rendelek onnan mindenféle dolgot, gyerek illetve felnőtt női ruhát is és mindig azt kaptam amit rendeltem, a méretezésre oda kell figyelni csak onnan jó venni ahol centire meg adják a méretet eddig még nem csalódtam remélem nem is fogok
2019. febr. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez eladóktól is függ és boltoktól, de mivel Kínai, ezért tényleg a méretre kell odafigyelni. Én is rendeltem már többször is és eddig mindig olyan terméket kaptam, amit rendeltem. Azt ajánlom mindig 1 számmal nagyobb méretet rendelj ha feszülős,simulós felsőt,ruhát szeretnél.
2019. febr. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Leggingset akarnék,abból is egy számmal nagyobbat kellene rendelni?
2019. febr. 21. 20:25
 5/7 A kérdező kommentje:
Még mielőtt kérdezitek hogy,miért ott akarok,azért mert itthon nem találtam magas derekút bőrhatásúban.
2019. febr. 21. 20:45
 6/7 anonim ***** válasza:

Meg kell nézni a visszajelzéseket, én anélkül nem vennék. ott az emberek a saját képeiket feltöltik, és abból le tudod szűrni, hogy milyen élőben

De nekem kb az jött amit vártam, nem volt rosszabb mint a plázás üzletek, pl h&m leértékelés, de változó. Rendeltem már drágábban is egy felsőt, mert csak ott találtam olyat, amilyenre vágytam, és így átgondolva 4500-5000 forintért megfelelő a minőség, nem nagy cucc, de szép, nem tűnik gagyinak.

2019. febr. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ja igen, és a mérettábla elég valós szokott lenni, S-es vagyok és volt hogy L-es kellett rám, de mérd le magad, annak kb megfelelő a méretezés általában.
2019. febr. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!