Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kb mennyi a fizetése egy...

Kb mennyi a fizetése egy H&M-Ben dolgozó eladónak?

Figyelt kérdés
És milyen tapasztalatotok van ezzel kapcsolatban?

#fizetés #munka #H&M #heti 40 ora
2019. febr. 19. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Azon is múlik, az ország melyik részén. Nyíregyházán, ami az ország legszegényebb megyéjében van, biztosan kevesebbet, mint Budapest valamelyik plázájában. Szerintem a szegényebb régiókban valahol a bérminimum környékén (annál legfeljebb 10-20 ezer forinttal többet), a gazdagabb régiókban pedig másfélszer annyit. Vagyis 130-150, illetve ~200-210 ezer nettó.
2019. febr. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Győr-Moson-Sopron megyében :D
2019. febr. 19. 19:35
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
elárulom Budapesten is minimálbér körül keresnek a heti 40 órások. Én diákkent szoktam H&M-ben dolgozni és jobban keresek az adókedvezmény miatt, mint az ott dolgozók. Persze én nem heti 40 órában vagyok, tehát ezt arányosan kell értelmezni. Diákmelók közül is az egyik legrosszabbul fizető cég. Szóval csak akkor megyek, ha máshol nincs hely. Nettó 210-ről meg csak álmodnak, kb bruttóban keresnek annyit.
2019. febr. 20. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kecskeméten voltam állásinterjún, részmunkaidős lettem volna heti 5 nap, 6 óra. Nem vállaltam el végül, kb 80 ezer körül kerestem volna. Nagyon hajtós pörgös meló, kevés fizetéssel. Én a Calzedoniát meg a társüzleteit ajánlom.
2019. febr. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egerről valakinek info? Gimi mellett szeretnék ott dolgozni (18 felett vagyok), szóval diákmeló de tanév közben

Vannak egyéb kedvezmények a fizetés mellett?

2019. júl. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!