Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok! Ti felvennétek ezt a...

Csajok! Ti felvennétek ezt a rövidgatyót az utcára?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm azt mondta hogy ő soha, és hogy inkább csak otthon viselné. De utcán soha. Én viszont szívesen felvenném ha mondjuk csak sétálni megyek a barátnőimmel.

Mellesleg nekem ugyanilyen van csak más színű. (Narancssárga virágokkal, de nem olyan élénk hanem olyan visszafogott, már majdnem barackszínű)

Kíváncsi vagyok ti mit gondoltok??

Link a képhez: [link]


2010. jún. 29. 15:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
74%
nekem ez a nadrág olyan szörfös style .... mondjuk én se venném meg, se venném fel ....
2010. jún. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
74%
Nem, mert nem tetszik, de ha tetszene, akkor simán, és mást sem néznék meg, mert furcsán mutat rajta a gatyó. Szerintem teljesen jó hétköznapi viseletnek.
2010. jún. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
76%
én felvenném
2010. jún. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
100%
Ha nekem valami tetszik, kényelmes, jól érzem magam benne, nem feszélyezve,akkor én felveszem, függetlenül attól más mit mond, gondol. Ha meg nem tetszik valakinek, forduljon el, röhögjön egy nagyot, ha úgy esik, és az legyen élete legnagyobb öröme.
2010. jún. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
hát ezt csk strandra, meg otthonra hordanám
2010. jún. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Doriiisss ***** válasza:
100%
Én is felvenném, sőt fel is veszem, mert nekem meg rózsaszín virágos van. Kutyust sétáltatni nagyon kényelmes.
2010. jún. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tök jó nadrág! Nekem is vannak ilyen stílusúak: papuccsal laza és sportos,kényelmes. Főleg, ha barna vagyok, jól is áll:)
2010. jún. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
inkább csak strandramenet.. de ha úgysem tudják az emberek hogy hova mész akkor mind1. (:
2010. jún. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

én akkor szoktam felvenni mikor sétálni megyek picit estefelé és nem akarok kiöltözni nagyon, hiszen egy sétához minek :)

eddigi válaszokat köszönöm :)

2010. jún. 29. 15:38
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is jó a nadrág, ne érdekeljen másnak tetszik-e.

Én strandra meg sétálni is felvenném, mondjuk ha olyan helyre megyek biztos nem, de te is a barátnőiddel mész sétálni, szóval megfelel:)


20/L

2010. jún. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!