Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem vagyok kövér.178 cm,80...

Nem vagyok kövér.178 cm,80 kg. Mégsem kapok sehol olyan csizmát, ami körbeéri a vádlimat. Hol árulják a jó minőségű, kivül-belül bőr, széles szárú csizmákat? Egyáltalán van ilyen?

Figyelt kérdés
Deichmann-ban néztem, de nem volt a belsejük bőr, csak kivül.
2008. nov. 6. 14:04
 1/10 anonim ***** válasza:
7%
bocs,de akkor kövér vagy...
2008. nov. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Jó. Akkor pontositom a kérdést:

Kövér vagyok. 178 cm magas, 80 kg. Atletizálok és vastag, izmos a vádlim. Ezért nem találok rá olyan csizmát, ami körüléri. Hol tudnék ilyet venni?

Igy most már jó?

2008. nov. 6. 14:44
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
szerintem próbáld meg a "komolyabb" cipőboltokban, ne a deichmann félékben... pl salamander csak az ilyen üzletek árban is mások, 25 ezer alatt nem igazán kapsz csizmát
2008. nov. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
11%

Szerintem nem vagy kövér!!! Sőt!

Amúgy nekem is problémáim vannak a vádlimmal, a hugomnak is, neki mégnagyobb vádlija van pedig vékonyabb mint én.

Én olyan vádliközépig érő csízmákat vettem, amik pont jók, mondjuk a naci már nem fér bele. A hugomra azok se mentek fel, de ő egy jó kis Marc csizmát hord már 3. éve, akkor volt 25ezer forint, de nagyon megérte, mert csinos is (mondjuk normál orru, nem hegyes mint ami most a divat) de teljesen jó a lábára! Szerintem is a komolyabb üzletekben kell nézelödnöd, és több pénzt rászánnod!

2008. nov. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

hát én 168 cm és 60 kilo vagyok és én sem találok Magyarországon....

probáltál egy-két számmal nagyobbat keresni, ami vastagzoknival jó? (mondjuk nekem még ez sem vált be, de ki tudja)

Mondjuk én pont ma találtam magamnak Angliában :D. De ez téged nem vigasztal.

2008. nov. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Vegyél olyat,ami strech szárú,ha jól emlékszem a Quellénél láttam!
2008. nov. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
62%

Kedves első válaszoló...Már miétz lenne kövér? Egyátalán nem az..én is 177 cm vagyok, és 79 kg...És? Nem vagyok kövér, csupán, legalább van mellem, meg egy kis fenekem...Az baj? :@

Am, meg én sem találok olyan csizmát, ami vádliban jó lenne...De én már nem keseredek el..Bár, tavaly vettem Salamander-ben egyet, 35000Ft-ért...Jó volt, csak sajnos nem bírta ki csak a tavalyi telet...:/

2008. nov. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
12%
első voltam..azért,mert én 173cm vagyok és 61kg és baromira nem vagyok vékony,sőt!
2008. nov. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
a Deichmann nagy családás volt, karácsony előtt ugrottam be. csupa kínai és vietnámi áru, másmilyen nem is volt.
2009. jan. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kinga vagyok 21 éves. Én is 172cm és 61kg vagyok és hasi sé derék tájékon kövér...de szültem is, és az is közre játszott. :S
2010. aug. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!