Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A farmer hatású ès a thermo...

A farmer hatású ès a thermo leggings is gáz? Mi a vèlemènyetek?

Figyelt kérdés
Sokan szidják a leggingst miszerint nem nadrág, viszont nekem az a problémám hogy vèkony vagyok (167cm 55kg) ès az összes farmer ès egyèb nadrág nagyon hülyén áll, lóg rajtam. Hiába veszek megfelelő mèretben 2.mosás után nem áll sehogy... Szóval a kèrdèsem az lenne hogy vannak olyan vastag anyagból készült leggingsek melyek egyáltalán nem látszanak át, meg thermo leggingsek melyek melegek is tèlen ezekben is közönsègesnek titulálnának?(nem segg villantás a cèlom stb, hosszú kabátom ès felsőim vannak)
2018. dec. 1. 16:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%
Baromság, nem ezen múlik. Manapság árulnak olyan nadrágokat bőven, amikre én azt mondanám, hogy leggings, meg fordítva is: a jeggings simán elmegy nacinak. Nincsenek éles határok, a leggingsek anyaga meg igen széles skálán tud mozogni. Fel kell venni, megnézni a tükörben, és látni fogod hogy gáz-e.
2018. dec. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Vettem ilyet, szerintem jól áll. Úgy áll mint másokon a feszülős farmer (csak rajtam azok gyűrődnek,lógnak ès nem szeretem). Szóval csak utcára nem mertem felhúzni ne hogy az legyen hogy közönsèges vagyok, mert mindenhol ezt olvasni.
2018. dec. 1. 16:53
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Ha ez a problémád, miért nem hordasz szoknyát vagy rövidnacit a leggings-el? Én is folyamat leggings-t hordok szoknyával. Hosszú felsővel nem merném, nálam (hangsúlyozom, nálam) a leggings olyan, mint a harisnya.
2018. dec. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 ívy1 ***** válasza:
68%
Semmi nem gáz! Még sima leggingsben is van olyan vastag anyagú,ami nadrág hatású.Nyugodtan hord akár hosszított felsővel,vagy kis szoknyával.Ha magadon tetszik és kényelmesnek találod,bátran vedd fel.Ne mások véleményével foglalkozz!
2018. dec. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
49%
170/54 kilóval is találtam olyan farmert, ami jól állt, ott feszült, ahol kellett. Ez elég béna kifogás. Pláne, hogy a bershka, tally nadrágok Kb gyerek méretűek.
2018. dec. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
67%
Szia! H&M ben magy mennyiségben előfordulnak ilyen szinte farmer anyagból készült,de mégis leggings szabású nacik. Vastagabbak mint egy sima leggings és nem látszhat át. Olyan mint egy feszes farmer... bár ez gyerekrészleg,nem néztem a méreteket csak sétáltam és random megnéztem a gyerekrészleget...
2018. dec. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
5ös örülök hogy te találtál magadnak èn nem, ez nem kifogás szimplán leírtam a tapasztalataimat a farmerrel kapcsolatban teljesen felesleges kötekedni. A többieknek nagyon szèpen köszönöm a válaszokat!!
2018. dec. 1. 20:01
 8/13 anonim ***** válasza:
21%
Ugyanúgy gáz utcára mint a sima leggings mert az nem nadrág még mindég.
2018. dec. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
70%
169 cm vagyok és szintén 55kg. Nem lóg rajtam egy szűk farmer sem.
2018. dec. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Általában a szűk farmerokra ez a jellemző kedves utolsó.
2018. dec. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!