Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol vannak Budapesten jó...

Hol vannak Budapesten jó kilós turik? Melyikben mikor van árucsere és mennyi kg-ja?

Figyelt kérdés
Jövő héten megyek Bp-re (egy hétre) és szeretnék ott is vadászgatni. Előre is köszi mindenkinek! 23 éves lány vagyok, normál testalkattal. De édesanyámnak is jó lenne találni valamit, ő a testes hölgyek közé tartoik.
2010. jún. 25. 19:00
 1/7 anonim ***** válasza:
2010. jún. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen a Háda.

Viszont jövő héten ne indulj el, mert jövő hét utáni hétfőn és szerdán lesz árucsere mindenhol (van ahol hétfő van ahol szerdán) és ilyenkor már csak a hóvégi maradékok vannak mindenhol.


Normál testalkat gondolom kb. M- es lehetsz ebben a méretben elég sok cucc van, de igazából mindegyik méretben lehet találni jókat. Mondjuk a legtöbb jó cuccot 42- esben szoktam látni (angol 14- es).


2490 Ft/ kg.

2010. jún. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hű, köszi szépen az infókat. Igen, én olyan m-es vagyok :)

De az már tuti, h jövő héten megyek...így van ledumálva mindenkivel. Azt hittem, hogy hetente van árucsere, mint nálunk. Azért remélem találok majd valami jót. Ha valaki tud még valamit kérem jelezze.

Valahol olvastam valami R-betűs turiról...ajj nem jut eszembe a neve, ha valaki esetleg tudja és véleménye is van róla, kérem ossza meg velem.

Köszi

2010. jún. 26. 07:52
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Az R betűs szerintem a Renoválás nevű turi, ami tényleg fantasztikus, csak sajna picit drága:S Egy ruha átlagban olyan 2-3 ezer körül mozog, ami persze a bolti rá töredéke, de az átlag turis áraknál több. Ennek ellenére azt mondom, megéri benézni, mert lehet gyönyörű és egyedi dolgokat találni. A Dohány utca 74-ben van, a Blahától 2 percre!
2010. jún. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Tényleg a renoválás az :) Köszi szépen. Hát lehet, hogy egy bepillantás erejéig benézek majd :) de vásárolni nem hiszem, hogy fogok. Én a turizásban nem azt szeretem, hogy márkás darabokat vehetek, hanem azt hogy egyedi és olcsó.

Nagyon köszi

2010. jún. 26. 14:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: teljesen egyetértek veled, de ezeken nem is a márkásság, hanem az egyediség a lényeg. Olyan rucikat ki lehet fogni, hogy csak na!:) Na de majd meglátod, jó vásárlást!
2010. jún. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát igyekszem majd belevetni magam a Budapesti vásárlásba :):) Köszi
2010. jún. 27. 08:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!