Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy találtátok meg azt a...

Hogy találtátok meg azt a stílust, ami e legjobban áll nektek?

Figyelt kérdés
2010. jún. 24. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

Nagyon lassan, talán még most sem végleges, de már alakul. Erre szerintem nincs taktika, mindenki magára talál egyszer, ki hamarabb ki később.


A lényeg az, hogy olyannak mutasd magad kívülről mint amilyen belül vagy, ne vezess félre senkit, és magadat se. Ha nem vagy magassarkús fajta, hiába divatos, ne hordd mer soha nem fogod magad jól érezni benne, és ez meg fog látszódni rajtad.

2010. jún. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Még sehogy. Vergődök a sportos (tornacipő, deszkáscipő, sportos felsők) és a nőies (magassarkú, kivágott vagy csajos mintás felsők) között. Nem tudom elkötelezni magam egyik mellett sem.
2010. jún. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
én is pont így vagyok, vannak sportos és nőies cuccaim is, van hogy megveszek vmit és aztán nem tudom semmihez sem felvenni..egyszerre meg sajnos nem tudok annyit venni, hogy megnézzem mi mivel passzol stb
2010. jún. 24. 23:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok és nekem is ez volt (sportos-nőies) és most már a nőies felé hajlok. Néha totál nőiesen öltözök néha pedig félig sportosan félig nőiesen.(a deszkás cipőt tehát elfelejtettem úgy ahogy van) Azt hiszem nekem ez így megfelel, mind2-ben jól érzem magam. Az egyik erős érvem a nőies stílushoz, hogy már 18 leszek, nem hordhatok deszkás cipőt. :D
2010. jún. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer csak bekattant a fejemben valami. Előtte nagyon sokáig nézegettem divatfotókat, mindenféle képeket, tanulmányoztam a japán divatot, ugyanis végtelenül érdekel Japán. Egy reggel azonban úgy keltem fel, hogy kialakítom a saját stílusomat. Mindent felhasználtam abból, amit láttam, és már saját stílusom van. Ami a kényelmességre utazik csinos formában, illetve, amit nem látni más embereken.
2010. jún. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!