Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol vegyek eastpak övtáskát?...

Hol vegyek eastpak övtáskát? Hol van a legnagyobb választék?

Figyelt kérdés
Divat még az eastpak övtáska,pl háton hordva?
2010. jún. 19. 12:34
 1/6 anonim ***** válasza:
A Speed-ben. (Speed van pl a Westendben) És ne érdekeljen hogy divat-e. Nekem is van, a hátamon hordom és imádom. :)Eddig még senki sem szólt hogy kiment a divatból...
2010. jún. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is akartam egyet, de sokaltam érte a 4 ezret :S
2010. jún. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi:D
2010. jún. 19. 12:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Legnagyobb választék a neten van, a boltokban nem mindig van készleten, de pár nap alatt biztos megrendelik bármelyik boltban, ahol árulják.
2010. jún. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Speed szerintem is. Mammut 2-ben meg a Westendben is van Speed üzlet. És igen, háton divatos. Amúgy az Eastpakek nem mennek ki a divatból mert praktikusak és rengeteg mintájút lehet kapni.
2010. jún. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 vrgtd45 válasza:
Kiment volna a divatból? Mindig látok ilyen táskával valakit az utcán... Nekem is ilyen van, 2008 nyarán vettem, kb 20kg-t hordok benne minden nap (laptop, könyvek, stb) és a minősége ugyan olyan, mint mikor vettem. Nem rojtolódik, nem szakadt, nem kopott!!! A csatja sem tört el, zippzárak is kiválóak!
2013. szept. 5. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!