Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi okozhatja ezt az elváltozás...

Mi okozhatja ezt az elváltozást farmernadrágon?

Figyelt kérdés

A comb körüli résznél vannak ezek a kis hibák. Még fél éves sincs ez a farmer és múlthéten vettem észre rajta, sajnos elég feltűnő és mindkét oldalon van kb. ugyanabban a magasságban. ARra is gondoltam, hogy valamivel kidörzsölöm de fogalmam sincs mi lehet az ami ilyen nyomot hagy.


Egy korábbi farmernadrágom már így ment tönkre, mert tele lett ilyenekkel a combomnál.


Itt van két kép : [link]


Előre is köszi a válaszokat! :D



2018. júl. 15. 11:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Kinyúlt az anyag.


Bár egyébként is elég bő rajtad. Ha jobban rád simul, nem látszik.

2018. júl. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Igen, hogyha teljesen rám simul akkor nem is látszik.


Ez akkor anyag gyengeség miatt van, nem is lehet vele semmit csinálni? Sz@r minőségű a nadrág és kész? :D


Köszi a választ!

2018. júl. 15. 11:53
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez nem a ruhacsipesz nyoma?
2018. júl. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azt nem hinném, mert nem szoktuk csipeszelni a farmert. :(
2018. aug. 7. 17:37
 5/9 A kérdező kommentje:

Azért emeltem ki a kérdést mert azóta további két farmerom is tönkrement, ugyanígy. Azon a nadrágon pedig amit még a nyáron tettem fel már sokkal erőteljesebben látszik ez az anyag"összeugrás" vagy nem is tudom minek nevezzem ezt. Elég idegesítő, mert mindegyik farmerom ami így tönkrement még kb fél éves sem volt.


Az a baj nem tudom mi okozhatja, pedig "rendeltetésszerűen" vannak használva, nem tudom mit csinálhatok rosszul ami így kilazítja az anyagot (ha ez amiatt van egyáltalán).

2018. okt. 24. 17:54
 6/9 anonim ***** válasza:
Elasztan szálak szakadása. Magas hőfokon mostad pl
2018. okt. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

30-40 foknál nem szoktam magasabb fokon mosni a farmerokat. :/


Tényleg nem tudom mitől lehet de ha kb. csak nekem mennek így tönkre a nadrágjaim akkor csak nem lehet arról szó hogy szimplán azért van mert "rossz" minőségű (pedig nem kínais 2000 ft-os farmer)

2018. okt. 25. 19:14
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem vasaljátok véletlen? Vagy használtok szárítógépet? Ezek is okozhatják!
2018. okt. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem nem , azt sem, egyiket sem. Hát már tényleg teljesen kezdek kifogyni az ötletekből. :D


Nem lehetne esetleg elvinni ezt valakihez és megmutatni neki, hogy mondja meg mitől van ez (pl. ruhajavító az vajon tudná)? Egyik ismerősöm se járt még így és a tesóm farmerjai is hasonlóképpen mennek tönkre mostanában (de neki csak pár hete kb.) de nem tudunk rájönni mi a franc okozza. :D

2018. okt. 31. 22:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!