Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyen típusú melltartó nagyobb...

Ilyen típusú melltartó nagyobb mellre?

Figyelt kérdés

Nem tudom, nagynak számít e a mellem (75D), de tudom hogy nem kicsi, és a kérdésem az, hogy ez esetben is hordhatok e kosár és szivacs nélküli melltartókat, vagy nagyon visszataszító?


[link]


2018. júl. 2. 23:48
 1/6 anonim ***** válasza:
A szivacs nélkülit értem, és persze hordhatsz, mièrt ne hordhatnál? Èn pl. nem szeretem a szivacsos melltartókat (igazi kihívás kapni) a kosárt a merevítőre érted?
2018. júl. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%
szerintem mas stilust probalj, ez nem tul elonyos
2018. júl. 3. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%

Nekem tetszik.


Szerintem hordhatsz. ;D


25/F

2018. júl. 3. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%
A képen lévőnek nem jó a fazonja, túlságosan oldalra esnek. Nem kell őket összenyomni, de ennyire azért ne legyenek oldalt. A forma amúgy szerintem jó lenne. Próbálj mindig úgy, hogy visszaveszed a pólót.
2018. júl. 3. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez a melltarto nagy rad. Tul hosszu a pantja, es talan meg a hatpant is nagy. Egyebkent hordhatsz.
2018. júl. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Astratex-nél lehet rendelni a méretedben egész jó melltartókat, nekem innen már van 2 melltartóm egy fehér csipkés átlátszó, egy fekete csipkés amibe úgyszintén nincs szivacs, nagyon jók benne a cicieim amúgy én meg 75 F-et hordok így át érzem amit te érzel, meg éri a pénzét :)
2018. júl. 5. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!