Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ez jó papucs? Van...

Szerintetek ez jó papucs? Van valakinek ilyen? (kép)

Figyelt kérdés

[link]


Mit gondoltok megéri az árát? Mennyire tartós?


2010. jún. 15. 10:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Hát ha 10-en éves vagy akkro szerintem kereshetnél valami fiatalosabbat is meg lányosabbat.Az adidasnak is több stílusa van.Főleg sötétkék=S,tényleg nem megy mindenhet,vegyél inkább feketét vagy fehéret,az mindenhez illik és nem ilyen fiús.
2010. jún. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nekem ilyenem van, és életem eddigi legkényelmesebb lábbelije. Nagyon jó, légbetétes, és olyan, mintha valami nagyon puha dolgon sétálnál.. :) Imádom. :)

De ebben a kékben eléggé fiús, de nézd meg így: [link]

Nekem piros-narancssárga van, az csinos és fiatalos. :)

2010. jún. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

És baj ha vízbe megyek vele?

Mármint nyilván nem ez lesz a célom, de azért nem lesz baja ha víz éri, ugye?

2010. jún. 15. 22:28
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem-nem, nem lesz semmi baja. Én már többször mostam is, meg esőben is használtam már egyszer és semmi baja nem lett. :)
2010. jún. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

: tegnap 20:19

Én írtam tegnap 11.11-kor..

Én is linkeltem a papucsomat,és írtam,hogy hány fontért vettem.Ugyanaz a papucs amit te linkeltél..

Nekem sincs semmi baja ha vízbe megyek vele( én rendszeresen járok szaunába,és kötelezően hordom a papucsomat)

tényleg jó,de én átszámítva sem vettem 4000 forintnál drágábban..(9000 nem venném meg)

2010. jún. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!