Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Duciknak hosszított felső/ruha...

Duciknak hosszított felső/ruha, cicanacival?

Figyelt kérdés
Jól áll, vagy nevetséges? Vagy akinek van egy kis pocija már fel se vegyen ilyet? Esetleg mutatnátok képeket ilyen összeállításról? Köszi
2010. jún. 13. 17:06
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
51%
Hát azért nem egészen olyan, mert egy leggings nem tart úgy össze mint egy farmer, hanem kihangsúlyoz. Mindenképpen takarja a feneked a felső vagy ing, és magasabb sarkút vegyél fel. Nem kell 10 cm sarkakon tipegni, de ne balerinát vagy sarut vegyél fel, mert az csak a nagyon vékonyaknak áll jól leggingsel.
2010. jún. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
82%

Amúgy ez fura legjobb barátnőm aki mellesleg 86 kiló nemrég rávette magát,hogy felvegyen fekete pamut cica nacit és határozottan jól állt neki vékonyította a lábát,ez kissé fura,mert én is úgy voltam vele hogy kövéreken nem áll jól és láss csodát ő jobban nézett ki,mint farmerban.

Amúgy meg úgy öltözz ahogy neked tetszik ne azt nézd,hogy a másik biztos kinevet az öltözéked miatt.

2010. jún. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

A képek, amiket linkelt valaki, az első tényleg gáz, de a 2. szerintem nem rossz.

Én se vagyok vékony, és vettem egy fekete leggings-t, kicsit ilyen fényes hatású, és bővebb felsőkkel egész jó.

Nyáron nem hiszem, hogy farmert kéne bárkinek is hordani, csak azért, mert duci, a tunika meg bőszárú nadrággal gáz...

2010. jún. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
73%
én is duci vagyok 172/84 ... de simán felveszek cicanacit, akár passzos hosszú felsővel...mert vékony a derekam, és mellesleg jól áll...erre a bizonyíték az, amikor cicanaci van rajtam, többen kérdezik, hogy de jól nézek ki, fogytam-e? ennyi, persze fekete cicanacit XD
2010. jún. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

[link] találsz jó kis összeállításokat és szerintem jól áll! sőt kifejezetten a duciknak nagyon jól mutat mert vékonyítja őket a tunika és cicanaci párosítás!


20/L

2010. jún. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

A belinkelt 2. kép nem lenne cseppet sem gáz, ha a lány hosszú fekete leggingst vett volna fel a térdig érő pink helyett.


Én is szoktam hasonlóan viselni, fekete leggings (hosszú- ami a legelőnyösebb) és csíkos hosszú felső. Meg mindenféle hosszított felső, tunika.

Mondjuk én vékonyabb vagyok mint a lány a képen, de én sem vagyok vékony, és nagyon nagyon jól áll.


Ugyanilyen leggingsem van: [link] sötétkék farmerhatású, de nem farmer, és hasonlóan áll mint Beyoncénak. Most vettem kb. 3 hete, még most is kapható a Tally Weijlben 3490 Ft- ért. Szerintem szuper darab.

2010. jún. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
17%
Csajoknak miért kell mindent becézgetni? Duci, meg cicanaci?? Sztem dagadt lány ne vegyen fel passzos nadrágot! Pláne ne "cicanacit", minden eszembe jut róla, csak az nem, hogy szexi.
2010. jún. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
A cicanaci kifejezést én sem szeretem, leggings... A dagadt meg a duci között azért van különbség, 120 kg nyílván ne vegye fel, de 75-80 kg-nál hosszú felsővel jól állhat.
2010. jún. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%
Azért érdekes, hogy magára senki nem azt mondja, hogy dagadt, hanem, hogy picit duci vagyok (90-100-110 kilós duci...)
2010. jún. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

sztem a 80-90 a felett kövér már nem pedig duci..

az alatt esetleg duci..

am sztem ha nincs vastag vádlid..és x lábad akkor felveheted a cicanacid.. fekete tunikával..mert az karcsúsít..;)

2011. máj. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!