Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti mennyit adnátok ilyen...

Ti mennyit adnátok ilyen ruhadarabokért? (Megyek eladni őket a gardrób vásárra)

Figyelt kérdés

Szóval szerintetek átlagba mennyiért éri meg használt, de jó állapotú, márkás (Zara, Reserved, Tally Weijl, Bershka, Stradivarius...), fiatalos, divatos (1) pólókat, (2) farmerokat, (3) egyberuhákat eladni?

15-25 éves korosztálynak való ruhákról lenne szó.


Ti mennyiért vennétek (max)?


2018. ápr. 21. 02:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A "jo allapotu" tag fogalom - ami neked jo allapotu, azt lehet, hogy en nem vennem meg, vagy meg ajandekba sem kene - es viszont. Foleg a polok tudnak borzalmasak lenni :)


Nem tudok arat mondani latatlanba, bocsanat.

2018. ápr. 21. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Előtte tájékozódásként menj el nézelődni egy hasonló garázsvásárra és nézd meg, milyen az árfekvés. Akkor már be tudod skálázni a Tiedet.
2018. ápr. 21. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Saját velemeny: a jó állapotú az nekem a hibátlan újszerű. Nincs folt lyuk es nem is bolyhos. Tehát olyan mintha új lenne szinte. Én csak ilyet veszek még turkaloban is.

Póló max 2000 Ft

Nadrág max 3000 Ft

Egyberuha max 3000 Ft

Szoknyát rovidnacit nem nagyon hordok de amúgy az maximum 2000 Ft

Táska cipo: marka és praktikussag függvénye. Max 4000 Ft

Persze cipő tényleg nagyon újszerű allapotunak kell lenni. Táska is kopasmentes. Olyan ingyen se kell ami fulcserere javításra szorul.

2018. ápr. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3.vagyok. hozzateszem én vadászni szeretek ilyen helyeken. Nem megyek célirányosan és nem az a fő szempont hogy 5000bol nagy szatyor ruhát vegyek hanem hogy jó dolgokat fogjak ki bolti ár alatt. Vagyis nem baj ha nem fillérekért van arulva.
2018. ápr. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hibátlan, újszerű darabokról van szó. Nagyon vigyáztam a ruháimra. Sokat nem is mostam mosógépben.
2018. ápr. 21. 14:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!