Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit szeretnek ennyire a Nike...

Mit szeretnek ennyire a Nike Roshe run cipőn?

Figyelt kérdés
Szerintem semmi egyedi/különkeges nincs benne és nem is túl kényelmes(boltba próbáltam).Vagy mindenki ennyire "tömeg" lenne?

2018. ápr. 4. 20:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem roshe runom van, én azért szeretem, mert számomra kényelmes. Hosszú idők óta ez az első sportcipőm, amelyben bírom az egész napos talpalást, jövés-menést. Jól szellőzik, és elnyűhetetlen. Júliusban lesz két éves, azon kívül hogy koszos, egy lyuk sincs rajta.
2018. ápr. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Hány éves vagy? Tíz? Most kezdtél el rájönni, hogy nincs két egyforma ember, ezért felmerülhet az, hogy Neked nem, de másnak meg tetszik? o.O Miért foglalkozol egyáltalán vele? Zavar? Ha igen, ha nem, ehhez bizony semmi közöd nincsen.
2018. ápr. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Másnak nem lehet kényelmes és másnak nem tetszhet ez a cipő? Mit érdekel téged hogy tömeg-e vagy nem?
2018. ápr. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%
Mert divat. Valamiért pont ez a Nike modell lett birkák között népszerű. Ennyi.
2018. ápr. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem van 2 pár is.

Szeretem,mert kényelmes benne edzeni.

2018. ápr. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Jól néz ki és kényelmes is, kell ennél több 😉😉 Senkit nem érdekel, hogy mennyi emberen látni😁 Azért veszik, mert jó cipő 😉😁😀
2018. ápr. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!