Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhákat vigyek magammal...

Milyen ruhákat vigyek magammal egy wellness hétvégére?

Figyelt kérdés

4*-os hotelbe fogunk menni, viszont még sosem voltam ilyen helyen. Milyen ruhában illik pl. lemenni vacsorázni, reggelizni, ebédelni?

Nyugodtan mehetek ahogy kényelmes, farmer-póló-cipő? Vagy inkább magassarkú-farmer-blúz? Segítsetek mi a szokás, miket csomagoljak be?

4-5 bikini meg van, de a többit nem tudom.


2018. márc. 17. 16:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Akáiben mehetsz, nem dof senki rád szólni
2018. márc. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

MI pont most vagyunk egy 4*-welness szállóban. Reggelizni mehetsz, kényelmes hétköznapi öltözékben. Van aki a vacsorénál is úgy van. De ha kicsit elegánsabb vagy, blúz vagy egyberuha, akkor megadtad a módját. Magassarkút is hoztam, a vacsira abban megyek le. Olyat vigyél, amit tudsz variálni. Ekkor nem leszel kétszer ugyanabban. Férfiaknak ing + zakó tökéletes estére.

Egy hétvégére 4-5 bikini lehet, hogy sok, de Te tudod. Sok helyet nem foglal.

2018. márc. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#2-es vagyok. Folytatom.

Se törülközőt, se köntöst nem kell vinned ilyen helyre. Adnak a szállodában, illetve a wellness-ben minden alkalommal adnak friss törülközőt. Általában 2-t vagy akár 3-at is. Egyet a szaunába, egyet a pihenőágy leterítésére, egyet törülközésre.

2018. márc. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

4 napra megyünk,így lesz még egy tartalék bikini, hogy ne kelljen vizeset felvenni. Köszi, erre voltam kiváncsi. Akkor viszek magassarkút is magammal és elegánsabb ruhát meg farmert is, hogy legyen nálam minden ami kellhet.

Jó pihenést neked.

2018. márc. 18. 10:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!