Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kik a kedvenc MAGYAR insta...

Kik a kedvenc MAGYAR insta celebeitek? Írd meg, azt is hogy mit szeretsz bennük.

Figyelt kérdés
Én már nagyon sok mindenkit követek, ezért főleg kevésbé ismertebbeket írjatok. :)

2018. febr. 11. 23:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Gonzales Jazmin Lolita, Pinter Kincso. Ok igazabol “csak” tipikus tini modellek, de szerintem megis van valami megfogo az instajukban. Magyarok kozul nagyjabol vsak oket kovetem:)
2018. febr. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A celeb kifejezést nem használnám, de én @fiftypairsofshoes Vivit mondanám :) Igényesek szépek a képei, és az ő stílusa egyezik meg leginkább az enyémmel. Tény hogy ő elég ismert de stílusban leginkább vele tudok azonosulni. Alexy Vivit is szeretem, Varga Viki, Badics Beatrix(mommyandmore) Nagy Niki(nikinagyniki)
2018. febr. 12. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Dancsó,vagy az nem az?:D
2018. febr. 12. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%
Az insztagrem az elmúlt 2-3 évben semmiről se szól, csak a kondiról és a műnőkről, meg a wannabekról. Szerintem normális ember elkerüli, vannak helyette kevésbé ismert képmegosztók, ahol minőségi a létszám, de akinek celeb kell, annak jó az insztagrem.
2018. febr. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%
Vagy szokásos magyar parasztosan: instagram, nem insztagrem. Aztán röhögnek a külföldiek rajtad, amikor ki se tudod mondani, hogy insztagrem.
2018. febr. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem igazán celebek, inkább inspiráció miatt követem őket, vagy mert tetszik a stílusuk, esetleg ismerjük egymást.



@nnooemi

@fiftypairsofshoes

@chloeknows

@zuleykaamire

@annacsoknyay

@horvathcinco

@lolapatridge

@mirtillmrs

@nicolemeloche

@sandra_vds

@rebekarpati

@emmaistvanffy



Akik úgymond tényleg 'celebek'

@eniko

@nellitombor

@vanessaaxente

@realbarbarapalvin

@reginadukai

2018. febr. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
@kniezlflora
2018. febr. 15. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

@festyinstyle

@eszterwolf

@wife.life.style

@anitaszk

@blankaban

@natidrencheva

@kniezlflora

@marton_adrienn

Hirtelen az eddig már mások által leírtak mellett ők jutottak eszembe.

2018. febr. 15. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
0%

@laralakatos

nagyon jó stilusa van,kedved a rajongoival viszont tud neha szemet is lenni...50 ezer kovetoje van instan,es ha en irok neki valamit priviben válaszol:) ja,és szép,EGYEDI képeket rak fel:)

2018. márc. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Miben egyedik a kepei, 9-es??
2018. márc. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!