Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudnék nagyon olcsó necc...

Hol tudnék nagyon olcsó necc harisnyanadrágot venni?

Figyelt kérdés
szín:fekete
2010. jún. 5. 12:25
 1/3 A kérdező kommentje:

a barátnőm kölcsön adta nekem , de én sajnos kiszakítottam, amikor leültem egy padra, ami amikor fel akartam állni kiszakította. Sajnos minden pénzemet elköltöttem fogszabályzóra, ezért maximum 500.- ot tudok összeszedni, de azt is maximum 1 hónap alatt:(

nagyon szégyellem magam:'(

2010. jún. 5. 12:28
 2/3 anonim ***** válasza:

sajnálom a történteket, én a héten vettem, nagyon nehezen találtam egy boltot, ahol volt harisnyanadrág és nem combfix, de azt is 1200 ft-ért árulták.

nem tudom hova valósi vagy, de én Békéscsabán vettem, egy eldugott kis boltban.Remélem sikerül találni, de ha nem, akkor mondd meg a barátnődnek, hogy egy szerencsétlen baleset folytán kiszakadt, vagy beszélj anyukáddal, hogy ő mit tanácsol ilyen esetben mit csinálj!

2010. jún. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A harisnya fogyó eszköz, megesik az ilyesmi. A legtöbb kínaiban lehet kapni neccharisnyát, de azok csak szakadósabbak. Szerintem inkább vegyél neki egy hónap múlva egy jobbat...
2010. jún. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!