Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ciki így csizmát hordani?

Ciki így csizmát hordani?

Figyelt kérdés
Hosszú vagy combcsizmát, lapos talpút. hogy elég alacsony vagyok és kicsi a lábam max 36-os. Szóval a szára hosszú a talpam meg rövid

2017. nov. 17. 11:31
 1/6 anonim ***** válasza:
69%

Nem, dehogy.

Nekem is kicsi lábam van (37, miközben 170cm magas vagyok), de szerintem aranyos, ha egy nőnek kicsi a lába, pici cipők :D

Arra mondják csak, hogy nem előnyös a hosszúszárú/combcsizma, aki alacsony (150-155cm), és rövidek a lábai. Semmi köze a cipőmérethez.

2017. nov. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hú, köszi, igen szokták is mondani ezt, hogy kicsi aranyos, vékony vagyok, és én meg 165 cm. Csak a tappancsom kicsi
2017. nov. 17. 12:23
 3/6 anonim ***** válasza:
58%

A kérdező alacsony, első!

Ha cikinek érzed, akkor a legtökéletesebb öltözetben sem érzed jól magad. Amit meg szívesen viselsz, akkor is jó, ha mások szerint nem előnyös.

Úgy egyébként a kis termetet optikailag nyújtó öltözék az előnyös.

Lapos sarkú csizma neked nem előnyös. Ha térd fölé ér, olyan hatása lehet, mintha belecsúsztál volna. Jobb választás a nem túl magas sarkú bokacsizma.

De mint írtam, viseld azt, amiben jól érzed magad.

2017. nov. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
32%

3, a 165cm szerintem már nem minősül alacsonynak, 165-170 cm körül alakul női átlagmagasság.

De rendben, talán a combcsizma mégiscsak előnyösebbb 170cm+.

De egy átlag lapostalpú, térd környékig érő csizma továbbra sem hat groteszknek egy ilyen magasságú nőn 8szerintem9

2017. nov. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem ciki. Akkor már inkább az ilyen hosszú szárúak szerintem ha vastagok egy lány lábai és úgy vesz fel ilyet. Ha arányos a test alkatod szerintem nem állhat rosszul. Hány centi vagy kérdező? Mert ott van pl Ariana Grande alig több mint 150 centis és rendszeresen hord combcsizmát mégsem áll neki olyan rosszul :D
2017. nov. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
165 vagyok, és hozzá 36 a lábam, csak a csizma hosszához mérten kicsi a lábam, úgy értettem :)
2017. nov. 17. 12:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!