Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Humana vagy Hada a jobb?

Humana vagy Hada a jobb?

Figyelt kérdés

Ki hol vásárol?

Nemrég nyílt itt egy Humana és nagyon jó cuccokat vettem. Eddig 2-szer voltam egyszer már arucsere előtt, akkor 300 Ft volt minden.

Egyszer pedig 750es napon.

Vadi új és újszerű darabokat találtam. Sok H&Mes darabot, de prémium kategóriás blezereket is pl.

Ha S méret lennék tudtam volna meleg öves amisu kabátot is 750ert venni...


Korábban Hadaba jártam de az el van szállva az árakkal.


Nadrágot nem szoktam turizni de felsők pulcsik blézer...minden ilyet simán megveszek turiban.


Ti?



2017. nov. 8. 22:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Sztem attól függ, melyik boltjukról van szó. Pl. a mi Humanánk bálabontáskor tűrhető, utána meg csak az alja van... 10+ éves vagy 10+ éves kínaibazáros divatú, elhasznált, elrongyolódott szarok. Közben meg belvárosban sokkal minőségibb Humanák is vannak. Hádája is válogatja. Kilósok között is van különbség, pl. az újpesti nem bálabontásos időszakban 1000x jobb, mint a Thököly úti vagy a Nagy Lajos király úti. A darabárasokban húzósabbak az árak, de párban jobb minőségű és divatosabb cuccok vannak.
2017. nov. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a Hada jobban tetszik de a Humanaban is kilehet fogni jó dolgokat.


Sajnos a Hada nagyon elszállt az árakkal. 10 ezerért árulják a cipőket a kabátokat meg 7-8 ezerért. Kész röhej. Persze a kilós hádákban kedvezőbb árak vannak de szerintem még ott is drágák a cuccok (kb 3500 kilója)


Mondjuk tegnap sikerült darabáras Hadaban kifognom egy Disturbia hátizsákot tök jó áron :)

Szóval ha szemfüles vagy akkor nagyon jó és különleges darabokra akadhatsz.

2018. ápr. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Vettem cuccokat a Hadaban, pulcsikat amiket nagyon szeretek, de akkor akciós volt, és úgy viszonylag megérte 1500-2500-ert. Most találtam nemrég egy Humanat, annyira jó dolgok vannak!!! 750 és 350 450 ftert vettem darabját!! Persze körbe kell nézni meg felprobalni a cuccokat, de amiket megvettem mind hordani fogom és mind nagyon tetszik :) sok H&M-es cucc van, meg ilyen markasak. Vannak persze olyan cuccok is amik szakadtak, koszosak, látszik h sokszor volt mosva, de olyanokat nem veszek meg. Gatyát én sem szoktam venni, kivéve megláttam egy H,&M divided kisgatyát, teljesen jó állapotban, tök új volt, és 34-es, próba nélkül megvettem :D itthon kimostam és felprobaltam, pont a méretem, úgy illik rám mintha rám öntötték volna :)) az összes felsőt is nagyon szeretem amiket ott vettem.
2018. ápr. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!