Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha csinosabb felsőt veszek...

Ha csinosabb felsőt veszek fel farmerral milyen cipőt vegyek fel hozzá ha sokat kell mennem aznap? 18/l

Figyelt kérdés

Eddig tornacipőt vettem fel általábn, és lazább öltözködés mellé pl nike air max-et, de gondoltam hordanám mostantól az ékszereim is, meg a csinibb felsőim csak nem tudom milyen cipővel. Tudnátok olyan cipő fajtákat linkelni vagy nevet mondani milyet vehetnék hozzá? Pl így őszre, tavaszra? Télre ugye csizma, nyáron mehet a szandál meg néha magassarkú.

Még suliba járok szóval nagyon nem magassarkúkra gondoltam most így erre az időszakra hétköznapra :)


Köszi a válaszokat!



2017. szept. 15. 22:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Egy kisebb sarkú bokacsizma teljesen jó.

Nem kell tűsarkú de egy hétköznapi fekete bokacsizma nyerő. [link]

2017. szept. 16. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ezek a fazonok megfelelőek az egész napos sétáláshoz, tavasztól őszig, nadrággal vagy szoknyával és amennyit csak lehet, harisnya nélkül.


[link]


[link]


[link]

2017. szept. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Balerina cipők, vagy sleep on
2017. szept. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Slip on elírtam 😂
2017. szept. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha még jobb idő van, akkor én balerina cipőket szoktam hordani. Valamint gondolkodtam ezeken az oxford és ahhoz hasonló cipőkön is, bár azok lehetséges, hogy rajtam furán állnának.
2017. szept. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Sunshinedoll ***** válasza:
chelsea boots, oxford cipő, loafer.
2017. szept. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kényelmesebb magastalpú (ilyen szerintem sok van), slip on.
2017. szept. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!