Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Titeket mennyire...

Lányok! Titeket mennyire zavar így nyáron az, ha görbe a lábatok? Ugyanúgy felveszitek a rövidnadrágokat?

Figyelt kérdés
Nekem pl. nagyon görbe a lábam, a térdemnél, és ezért csak a térd alá érő nadrágokat hordok. Mennyire feltűnő egy térd fölé érő nadrág egy görbe lábú lányon? Idétlenül nézne ki? És a fiúk mennyire nézik az ilyet?
2010. máj. 26. 14:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Enyém is görbe,de nem érdekel,hordok rövidnadrágot:D
2010. máj. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondják görbe lábaim van, de mások szerint nem..szóval nem tudom XD De am. szeretek minit hordani :D
2010. máj. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Inkább lenne görbe lábam, mint hogy tenyérnyi anyajegyek legyenek rajt :D Szerintem vedd csak fel bátran :D
2010. máj. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem kardlábam van ami kb ilyen formájú: (

és én simán felveszek rövidgatyákat. sztem nem gáz

2010. máj. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nem fogok megsülni,mert görbe a lábam!Aki szeret,az meg így is szeret!Aki nem ismer,az meg nem érdekel mit gondol!így születtem,ez van!
2010. máj. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

17:33nak teljesen igaza van:)

Nekem X lábam van,persze nem az a vészes X láb vagy h mondjam(anyum szerint egyáltalán nincs X lábamxD)

De engem nem érdekel ki,mit gondol,ha 30 fok van,nem fogok csőnacit felvenni,csak azért hogy ne legyen annyira szembetűnő:)

2010. máj. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Vegyél nagyülepű térdnacit.. Abban nagyon nem látszik :) Ne azt a nagyon nagy ülepűt.. Hanem ami olyan elviselhetően, és nem túl feltűnően az, nekem az nagyon bejött, habár nekem nem görbe a lábam, csak furán lépek...külső talpélen.
2010. máj. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én borzasztóan csámpás vagyok, belső talpélen lépek, bokasüllyedésem és angolkórom van ( ()-láb :D ) Elvileg nem lehetne semmilyen papucsot és rövid nacit hordani, mégis abba vagyok egész nyáron :D:D
2010. máj. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nekem ilyen O alaku vagy hogy mondjam xd a lábszáram igy kifele megy de azt mondják cuki XD
2010. máj. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nekem inkább X lábaim vannak. :D
2010. máj. 29. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!