Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek az Orsay...

Mi a véleményetek az Orsay márkáról? Milyen minőség?

Figyelt kérdés

2017. júl. 12. 14:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia, szerintem jó minőség és nagyon divatos, hordható ruháik vannak. Van néhány ruhám, kabátom tőlük, meg voltam velük elégedve teljesen.
2017. júl. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Jó minőség, nem olcsó.

De nekem csak a ruhák tetszenek. A felsőkből még egyikkel sem tudtam azonosulni, bár valószínű a középkorú korosztály a célcsoport és nem a fiatalok.

2017. júl. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A kedvencem :) A legtöbb ruhám (felsők, kardigánok, kabát, ruha) onnan van, én a minőségükkel is abszolút elégedett vagyok. Én inkább nőiesebb, visszafogottabb, egyszerűbb, letisztult stílust képviselek és az Orsay szerintem ennek pont megfelel. Nagyon szép színeket lehet találni pl. rengeteg pasztel színt használnak, de a minták is nagyon szépek szerintem (virágok, pillangók). Viszont az igaz, hogy nagyon sok elegáns, "business look" ruhát árulnak, amik nem feltétlenül a fiatalabb korosztályt célozzák és úgy általánosan elmondható, hogy nem a legolcsóbb üzlet. 18/l
2017. júl. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem, de az árak miatt mindig csak a nyálam csorgatom ott. De azért mindig benézek vásárláskor, nem bírom megállni. :) Jó a minőség is, látszik hogy nem azt a szintet képviseli, amit pl a New Yorker.
2017. júl. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem, szerintem jó minőség, a stílusomnak megfelelő ruhákat találok, és nem mennek szét a második mosás után. Olcsónak viszont nem mondanám...
2017. dec. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!