Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit csináljak, ha kinyúlt a...

Mit csináljak, ha kinyúlt a kedvenc bandás pólóm?

Figyelt kérdés
Drága volt és nem ilyen "nirvanapóló" hogy minden sarkon kapni lehessen. Elég sokat keresgéltem hogy találjak ilyet és mikor meglett elkövettem azt a hibát, hogy rengeteget hordtam. Most a mellemtől lefelé úgy áll mint egy trapéz. Így is nagy volt rám egy kissé de most olyan igénytelennek tűnök benne. Esetleg nem lehet valahogy átalakítani, vagy megmenteni?

2017. jún. 19. 07:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Vidd el varrónőhöz ő talán áttudja alakítani.


Amúgy milyen banda van rajta?

2017. jún. 19. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ

My Chemical Romance-es. Lehet, hogy máshol lehet találni könnyen, de ahol én lakom csak városnapon lehet bandás cuccokat venni és most az egyszer találtam ezzel a bandával.

2017. jún. 19. 07:38
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is icipici városban lakom. Szintén nem lehet sehol találni jó pólókat. Én vagy spóroltam és elutaztam olyankor nagyobb városba, vagy papírüzletben nyomtattattam rá. Ugye oda vihetsz bármilyen képet, akár saját pólót is amire nyomtatnak majd. De netről is tudsz rendelni.

A régit meg vagy használd el otthonra, vagy esetleg vágd fel egyik oldalán 7-8 cm hosszan és kösd meg. Remélem érted, jobban nem tudom leírni. De youtube-on is vannak jó régi póló átalakítós videók.

2017. jún. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Varrónővel szűkíttesd be!
2017. jún. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!