Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan tudnám elérni, hogy...

Hogyan tudnám elérni, hogy férfiasabb kisugárzásom legyen? Mármint úgy értem, hogy ha egy nő rám néz ne valami undorító paca jusson az eszébe!

Figyelt kérdés
Kép linkje rólam: [link]
2017. jún. 18. 10:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Sportolás
2017. jún. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ami a pacaságot illeti, neked szerintem testképzavarod van... Kimondottan jól nézel ki, ha 5 kiló felesleg van rajtad, sokat mondok...


Amúgy a kisugárzás nem csak a fizikai jegyeken múlik, hanem az egyéniségeden - hogy mire tartod magad, mit gondolsz magadról, mik a fontosak neked az életben... ez mind átjön a kisugárzásodon.


Valószínűleg a legnagyobb szükséged egy férfiasabb egó kialakítására lenned, vagy legalább annak az elsajátítására, hogy hogyan tűnjön úgy, hogy van férfi egód, miközben nincs...



Hasonló problémákkal én is küzdök/küzdöttem, jórészt sikerrel, bár azt gondolom, a tapasztalatoknak csak egy része univerzálisan átadható, a többségére csak magad találhatsz megoldást, és fontos hozzá a türelem is.


Mindenesetre egy normális edzőtársnak, kirándulótársnak bármikor örülnék. szolid srácnak tűnsz, így ha pesti vagy, és lenne kedved, haverkodhatnánk. (foci, kondi, tenisz, vívás, birkózás, ökölvívás, sakk, túrázás, és közben persze sok beszélgetés, amik érdekelnek :)


aztán közben lehetne tapasztalatokat cseréni.

üdv,

29F

2017. jún. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem jól nézel ki. Tetszik, hogy szolid vagy, nem az a divatb**i. Kövérnek sem mondanálak. A bal oldali képen az öltözködési stílusod kifejezetten tetszik. :)

21/L

2017. jún. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Húzd ki magad. Ha rendesen kihúzod magad (azért ne úgy, mintha seprűnyelet dugtak volna a seggedbe), sokkal magabiztosabb benyomást keltesz és magasabbnak is tűnsz.


Ezt leszámítva, bár nem tűnsz különösebben sportosnak, nincsenek súlyproblémáid, arcra sem vagy ronda, szóval ha egy undorító paca jut magadról eszedbe, inkább önképzavarod és önbizalom problémád lehet.

2017. jún. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!