Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miskolcon merre találok jó...

Miskolcon merre találok jó turkálót?

Figyelt kérdés
2010. máj. 18. 16:16
 1/4 anonim válasza:
A Szeles úton a Hangárban nagyon jó turi van.De van a Malomszög úton is a szökőkúttal szemben.Én ezekbe szoktam járn, szerintem egész jók.:)
2010. máj. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amit az első írt valóban jó helyek,de van még egy jó amit tudok:Leszállsz a villamos pótló buszról a Szent Anna téren,és elindulsz a tesco felé,de ott van mellette az a kínai áruház.Az emeleten van 1 turkáló,ott is jó dolgokat találtam már :).
2010. máj. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítséget!

Mindegyiket meg fogom nézni! :)

2010. máj. 20. 12:28
 4/4 anonim ***** válasza:

szia!a legjobb turi a kishunyad úton van.Leszállsz a városháztér előtti megállóban és felfelé gyalogolsz kb 1,5 percet ott van g kapualjba,egy szépségszalon is van ott könnyen megtalálod majd.ésjó áronvannak a cuccok.

Hétfőn 500ft minden ami csak ottvan. kedden 300,szerda 100, cütörtök 500 péntek 300 szombat 100,és minen hétfőn meg csütörtökön van uj áru..

2010. máj. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!