Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha rockernek érzem magam,...

Ha rockernek érzem magam, alapvető, hogy vegyek egy bakancsot?

Figyelt kérdés
Ha igen, milyet?
2010. máj. 18. 14:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezt csak te tudhatod ha tetszik ez a stílus akkor vegyél,miért ne?

Válassz olyat ami tetszik.

2010. máj. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
aki rocker, az bakancs nélkül is az, aki meg nem, azt a bakancs sem teszi azzá
2010. máj. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
14:43-nak: igazad van. Alapjában véve tetszik a stílus, és mint írtam, rockernek érzem magam. Milyen bakancsot ajánlotok?
2010. máj. 18. 14:48
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én mióta eszemet tudom, rockzenét hallgatok illetve az utóbbi években metalt,haverjaim is rockerek, koncertekre járok,rockernek mondhatnám én is magam,de sose volt bakancsom mert nagyon nem állna jól,mégis mindenki első pillanatra látja a "stílusomat" rajtam!!! Egyszer a barátom mondta, hogy ő nyáron strandpapucsba, susogós piros nadrágba is nagyobb fém, mint a legtöbb trúúú. Igaza van! 19/L
2010. máj. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként vegyél nyugodtan bakancsot, de ne azért, mert a "legtöbb rockernek van". Hanem nézd meg, hogy jól áll-e, nem feszélyez,hogy abba jársz,stb. (az előbbi jány) Milyen zenéket hallgatsz?
2010. máj. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha szeretnél bakancsot akkor vegyél, ha nem akkor nem. Nem ezen múlik... nem is kötelező.

Hogy milyet azt meg te tudod, ami tetszik. Nekem steel van már 7 éve, és még semmi baja.

2010. máj. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, aki rocker, az öltönyben is rocker. Ha meg nem, akkor a 20 soros bakancs, oldalláncok, fekete ruházat sem teszi azzá.

Ha tetszik neked, és nem rí le rólad, hogy nem szereted, vagy nem feszélyez a viselése, vedd meg.

De ha nem lesz bakancsod, attól is rocker maradsz. Nincs olyan, hogy "kötelező", mert különben nem leszel rocker.

2010. máj. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

15:08-nak igazat adok! ha valaki szívből szeret valamit -mint te a rockzenét- akkor az minden kiegészítő nélkül is látszik rajta. Én azt mondom, ha tetszik a bakancs és kényelmesnek érzed akkor vegyél, ha nem akkor járj olyan cipőben amilyenben jól érzed magad. Ugyanez ruhákkal is.

A férjem amolyan metál és rocker vonal között egyensúlyoz de a tanulmányai miatt nem nézik jó szemmel ha kifejetetten metálos holmikban jelenik meg, a hosszú haját is emiatt kellett levágatnia még annó gimiben de már újra növeszti =). Az egyetemre tök átlagos, egyszerű ruhákban jár be, mégis lerí róla hogy ,,fém" mert olyan a fellépése, kisugárzása.

Vagy ha engem veszünk. Goth vagyok már nagyon régóta (kb. általános hetedikben kezdett kialakulni ez nálam de akkor még nem tudtam hogy van ilyen szubkultúra csak vonzódtam az olyan dolgokhoz amiről később tudtam meg hogy amúgy a goth szubkultúrára jellemző.)Sajnos nagyon sokan úgy tartják hogy itt is vannak amolyan ,,kötelező" ruhadarabok, mint például a fűző és a drága régies ruhák.

Namármost kérdem én: és ha valakinek pl. nincs pénze megvenni ezeket vagy olyan helyen tanul/dolgozik ahol ez nem előnyös (sokszor kell átöltözni, sokat kell mozogni, az ember leizzad ami ugye ilyen holmikban nem kellemes)akkor már nem goth? Ha valaki nem hord bakancsot akkor már nem rocker? Ez egy elavult és általánosító felfogás, általában azok mondanak hasonlót akiknek egy szubkultúra csak a külsőségekről szól.

Most ha én a hétköznapokban egyszerű fekete vagy csipkés felsőkben, fekete hosszú ingekben, farmerben vagy rakott szoknyában járok, attól még nem hazudtolom meg a szubkultúrát...magadra kell alakítani és ha akarod a jeleit magadon viselni akkor azt csak akkor és oly módon, amikor és ahogy kényelmesnek és hozzád illőnek érzed.

Elnézést ha hosszú volt de ez mind hozzátartozott a véleményemhez.

_Raven_ voltam, 19/L

2010. máj. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
21:40 örülök hogy egyetértettél velem:D A 15:08 as voltam:D
2010. máj. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!