Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Megvettem ezt a szandált, de...

Megvettem ezt a szandált, de félek öreges. Mondanátok véleményt? (link)

Figyelt kérdés

Ezt a szandált vettem: [link]

A rossz időjárás miatt csak 1-2 alkalommal viseltem, és sokan nézegették, főleg az idősek. Egy nálam kb 20 évvel öregebb nő is megkérdezte hol vettem, mert nagyon tetszik neki. Öreges nagyon, vagy azért elmegy egy magamfajta 20 éves lábán?

Köszi a válaszokat előre is!


2010. máj. 17. 20:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Jaj, dehogy öreges! Szerintem nagyon jól néz ki. Most amúgy is nagy divat az ilyesmi, csomó huszonéves sztár hord hasonlót.


Öregek meg amúgy sem hordanak ilyen csinos magassarkút. Nézd meg, pl Miley Cirus, 16...


[link]


Úgyhogy viseld bátran.

2010. máj. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem öreges, de megjegyezném, hogy ha te 20 év körül vagy, akkor a negyven évesre ne mond azt, hogy öreg, mert ő még csak középkorú. Az öreg az olyan 65-100 éves. (Amikor elolvastam a kérdést és még nem töltött be a szandál képe, azt hittem, hogy másféle szandálról lesz szó, hanem mondjuk egy ilyenről:

[link]

Mert ez tényleg öreges!)

2010. máj. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nagyon szuper, én is fölvenném, pedig én 16 vagyok! :))
2010. máj. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
dehogy öreges, szerintem csinos!
2010. máj. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Megnyugodtam. :) Igen, tényleg túlzás volt "öregesnek" írni, csak nem tudtam jobban kifejezni.
2010. máj. 18. 13:49
 16/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nem öreges idén nyáron ez lesz a divat meg a dorkóó...szerintem tuti jól állna neked...:)nyugodtan húzd fell...
2010. máj. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

egyátalán nem öreges.

nekem nagyon tetszik :)


17L

2010. máj. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!