Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Esküvőre vendégként ez a ruha...

Esküvőre vendégként ez a ruha elmegy?

Figyelt kérdés

Sosem voltam még esküvőn és nem vagyok túl csajos csaj sem; nem hordok ruhát, szoknyát, de mivel ez egy esküvő, farmerban mégsem mehetek.

Alacsony vagyok, 156cm, és van egy kis pocakom is sajnos :(. Az esküvő júliusban lesz, nem lesz templomi szertartás.


Segítsetek légyszi


[link]


Bár ezen a lányon szereintem pont nagyon nem áll jól :/



2017. máj. 23. 19:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem tökéletes
2017. máj. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
Inkább valami világosabb színben!:)
2017. máj. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
Csinos, de talán más színben jobb lenne. Mégiscsak nyár van4
2017. máj. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%

Én még a saját esküvőmön is farmerban és pólóban voltam :D

Szoknyát és ruhát sosem veszek fel, mert szörnyen állnak. Mások esküvőjére kosztümöt szoktam felvenni, elegánsabb felsővel, szép sminkkel, csinos cipővel.

2017. máj. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
38%
Esküvőre illetlenség feketét felvenni, nem temetésre mész.
2017. máj. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
Az a baj h írod h alacsony vagy és van rajtad felesleg. Egy vékony magas lányon ez is jól áll, de az olyanokon mint mi (mert én is ilyen vagyok) borzalmasan tramplisan.
2017. máj. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Azt látod, hogy ez szürke és nem fekete, ugye?

Ez sajnos csak ebben a színben van :/

Nem szeretem a nagyon élénk színeket; esetleg még kék vagy lila jöhetne szóba.

Én is mennék farmer-pólóban, de nem akarok kilógni, főleg, hogy párom lesz a tanu, elég idétlenül nézne ki, ha ő öltönyben én pedig farmerban :)


Ha tudtok, akkor linkelhetnétek nekem valami jót, de lehetőleg valami webshoposat :)


Köszi a válaszokat :)

2017. máj. 23. 22:57
 8/10 anonim ***** válasza:

Elmegy, nekem viszont nem tetszik, nagyon alaktalan. Ha kicsi fölösleg van rajtad és alacsony is vagy olyan lesz mintha egy drága krumplis zsák lenne rajtad. A modell csajból is egy alaktalan valamit csinál.


Én valamilyen mell alatt vagy derékban enyhén húzott ruhát keresnék.

példák: [link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2017. máj. 24. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
24%
Ez a ruha sötétszürke, majdnem fekete. Nem veszünk fel ilyet esküvőre. Fehér csipkét sem, feketét sem, pirosat sem. Keresgélj tovább szerintem.
2017. máj. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi 8as, az első egész jó, bár azon a képen, ahol nem a modellen van, elég furán néz ki.


Ez esetleg jobb? Mert igen, a szürke ruha esetében én is tartok a krumpliszsák hatástól :/


[link]


A feketézőknek mondom előre, hogy mint a ruha nevében is benne van, ez sötétkék.

Mindenkimásnak ment a zöld kéz, köszönöm :)

2017. máj. 24. 10:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!